اخباراقتصادی

اقتصاد مقاومتی چیست 🕵️ اقتصاد دهم انسانی

اقتصاد مقاومتی یعنی چه و اقتصاد مقاوم محصول چیست کتاب اقتصاد کلاس دهم ادبیات و علوم انسانی

اقتصاد مقاومتی را تعریف کنید و اقتصاد مقاوم محصول چیست اقتصاد دهم ؛ در این مطلب به پاسخ و جواب سوال های منظور از اقتصاد مقاومتی چیست و اقتصاد مقاوم محصول چه می باشد درس دهم کتاب اقتصاد پایه دهم ادبیات و علوم انسانی متوسطه دوم پرداخته ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: اقناع چیست فکر دهم

اقتصاد مقاومتی یعنی چه اقتصاد دهم
اقتصاد مقاومتی یعنی چه اقتصاد دهم

اقتصاد مقاومتی را تعریف کنید اقتصاد دهم

اقتصاد مقاومتی چیست ؟

پاسخ: اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است پیشرفته، مردمی و دانش بنیان که در برابر تهدیدات و تکانه های داخلی و خارجی، آسیب ناپذیر است و با اتکای به قابلیت ها و ظرفیت های داخلی و استفاده از فرصت های بیرونی، نیازها و مشکلات اقتصادی را رفع می کند و با تحریم ها و تهدیدات دشمنان، به زانو در نمی آید.اقتصاد مقاوم محصول چیست ؟

پاسخ: اقتصاد مقاوم، محصول خودباوری، تلاش و مجاهدت همه جانبه و فراگیر مردمان سخت کوشی است که حاضر نیستند زیر سایه بیگانگان زندگی کنند و به آنان وابسته باشند.

رشادت ها و دلاوری های مردم ایران در طول تاریخ ثابت کرده است که ایرانیان مسلمان، از چنین قدرتی برخوردارند و هر کجا از این قدرت خود استفاده کرده اند، به پیشرفت های بزرگی دست یافته اند.

همچنین بخوانید: پایه و اساس بنای اسلام چیست دینی دهم

توجه: شما دانش آموزان عزیز پایه دهم رشته ادبیات و علوم انسانی متوسطه دوم اگر می خواهید به راحتی به تمام مطالب آموزشی کتاب اقتصاد دهم انسانی دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب سوالات درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب به سوال اقتصاد مقاومتی را تعریف کنید و اقتصاد مقاوم محصول چه می باشد کتاب اقتصاد پایه دهم انسانی متوسطه دوم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید.زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.