اخبار

لحظه دقیق تحویل سال ۱۴۰۱ چه ساعتی است؟

سال تحویل ۱۴۰۱ چه ساعتی است؟ زمان تحویل سال 1401 لحظه تحویل سال ۱۴۰۱ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران معلوم شد.

لحظه ی دقیق تحویل سال ۱۴۰۱ موسسه ی ژئوفیزیک : زمان تحویل سال 1401 هجری خورشیدی در زمان رسمی جمهوری اسلامی ایران تعیین شد. کم کم بوی بهار می آید و به طراوت مهمان خانه ها تبدیل می شود ، اما امسال ، نوروز ، حال و هوا کمی با سالهای گذشته متفاوت است ؛ البته لحظه شماری برای ورود به قرن جدید به جذابیت های نوروز امسال افزوده است.

خواندن قرآن و بوسیدن آن در ساعات اهدای سال یکی از آداب و رسوم اهدای سال است. روی میز سکه گذاشته می شود که نمادی از خیر ، برکت ، سعادت و آب است که نماد نور و گشودگی کار است و ماهی قرمز که نماد فال است. آینه ، نشان دهنده رفع تیرگی و یکنواختی ، روی میز قرار گرفته است.

نزدیک به زمان تحویل در سال ۱۴۰۱ هجری قمری ، زمان وجود دارد. امیدوارم سال جدید سالی پر از پیشرفت و خوشبختی برای همه هموطنان مان در ایران باشد. با اخبار ماگرتا همراه باشید.

زمان تحویل سال ۱۴۰۱ هجری خورشیدی
زمان تحویل سال ۱۴۰۱ هجری خورشیدی

لحظه تحویل سال ۱۴۰۱ دقیقا چه ساعتی است؟

لحظه تحویل سال ۱۴۰۱ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران ساعت ۱۹ و ۳ دقیقه و ۲۶ ثانیه، روز یکشنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ هجری شمسی مطابق ۱۷ شعبان ۱۴۴۳ هجری قمری و 20 مارس 2022 میلادی است.

زمان تحویل سال ۱۴۰۱ اعلام شد. نوروز اولین روز سال شمسی ایران است ، برابر با اول فروردین ، ​​آغاز سال نو ایرانی و یکی از قدیمی ترین جشن های باقی مانده از زمان ایران باستان.

نوروز بزرگترین عید ملی ایرانیان است و محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نیست و دامنه آن به اندازه مرزهای فرهنگ ایرانی گسترده است. به استثنای کشورهای همسایه مانند تاجیکستان ، افغانستان و … ، نوروز توسط فرزندان ایران در سراسر جهان جشن گرفته می شود.

نوروز باستان خاطره ای خوب از گذشته ما است که پیام آور دوستی ، عشق و علاقه است. نوروز ایرانی با لطافت و لطافت طبیعت آمیخته شده و فرصتی بی نظیر برای ورود به بهترین و عالی ترین مراحل زندگی بشر است. بدون شک نفس طراوت بهار در میان درختان تنومند ، پیر و پایدار بسیار زیبا و دلنشین است.

لحظه تحویل سال 1401
لحظه تحویل سال 1401

سال ۱۴۰۱ سال نماد چه حیوانی است؟

سال 1401 سال ببر (پلنگ) است. با این حال ، برای بسیاری از افراد نام حیوان سال متولد می شود و آنها اغلب از آن برای گرفتن فال ، طالع بینی و غیره استفاده می کنند و برای برخی که تقویم و رسید چاپ می کنند ، این موضوع مهم است زیرا می خواهند از نماد این حیوان در محصول شان استفاده کنند.

مشخصات سال تولد ببر

ببر یک عیب‌جوی یاغی است و همیشه در حال طغیان بر ضد قدرت‌های مستقر است او همیشه می‌خواهد رهبر باشد اما بدبختانه همچنان‌که برای بیشتر رهبر‌ها پیش می‌آید اغلب آن شایستگی را که منجر به جلب اعتماد دیگران می‌شود فاقد است میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و و باید از مار دوری کند گاو و گربه نیز با ببر سازگار نیستند ولی با سگ و اژدها و اسب می‌تواند رابطه‌ی خوبی داشته باشد.

استوری لحظه تحویل سال ۱۴۰۱
استوری لحظه تحویل سال ۱۴۰۱

این بود از لحظه ی دقیق تحویل سال ۱۴۰۱ در نوروز امسال. شما برای سال یک هزار و چهارصد و یک در سده جدید چه برنامه ای دارید؟ امیدواریم لحظات خوشی را در کنار خانواده و عزیزان در عید نوروز سپری کنید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

4 دیدگاه

 1. oonroza@gmail.com گفت:

  چرا ماگرتا جواب سوالاتمون رو نمی‌ده
  من یه سوال دارم من یه جا دیدم ساعتش نوشته بود ساعت هفت و سه دقیقه و پنجاه و شش ثانیه غروب اینجا میگه بیست و شیش دقیقه غروب
  آخر کدومه ؟ لطفاً پیگیری کنید 🙏

 2. آپامه گفت:

  من فکر کردم ماگرتا فقط برای درسه
  عالی بود عالی ☺️☺️☺️

 3. فری باز😎 گفت:

  عالی دستتون درد نکنه♥️

  1. پیکسی گرل گفت:

   عالی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *