تخفیف‌های امروز دیجی کالا مشاهده
+
اخبار

لیست اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو شهریور ۹۹

نام کسانی که در قرعه کشی ایران خودرو برنده شده اند ، نحوه پرداخت وجه برندگان شدگان

به گزارش بخش اخبار ماگرتا اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش مرحله دوم ایران خودرو اعلام شد. در نهایت پس از گذشت چند روز اسامی مرحله سوم پیش فروش شهریور ماه ۹۹ اعلام شد.

نتایج برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو شهریور ۹۹

ایران خودرو
ایران خودرو

سومین مرحله از قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو با پنج محصول سمند ال ایکس، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوق دار و ۴۰۵ اس.ال.ایکس در تاریخ 24 شهریور ماه و ساخت 9 صبح با حضور نهادهای ناظر برگزار خواهد شد.

نتایج این قرعه کشی و لیست اسامی برندگان در سایت ایران خودرو قرار خواهد گرفت. همچنین اگر شما جزو برندگان باشید پیامکی نیز برای شما ارسال می شود.

مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو،‌ نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت گذشته این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره ها جایگزین خواهند شد.

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو مرداد ۹۹

مرحله دوم فروش فوق العاده ایران خودرو از ۹ مرداد ماه ۱۳۹۹ به مدت سه روز با عرضه پنج محصول با ظرفیت 14000 دستگاه از طریق سایت فروش ایران خودرو انجام شد. هم اکنون نام برندگان مرحله دوم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سایت فروش این شرکت در دسترس همه قرار دارد.

برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

در مراسم امروز به علت حفظ حریم شخصی افراد و حفظ امنیت ، لیست اسامی برندگان پیش فروش خودرو اعلام نشد و تنها کدهای هر شخص نمایش داده شد. پس از مراسم قرعه کشی از طریق پیامک با فرد برنده تماس گرفته می شود. همچنین برندگان قرعه کشی ایران خودرو این طرح پس از تایید نهاد‌های نظارتی به صورت عمومی منتشر می‌شود و برندگان تا ۴۸ساعت فرصت دارند نسبت به واریز وجه خودرو‌های انتخابی خود اقدام کنند.

لیست اسامی منتشر شد !

💡 در صورت عدم تکمیل وجه توسط شخص برنده شده تا 48 ساعت، از لیست افراد ذخیره نفر جایگزین اعلام و با آن تماس گرفته می شود.

اگر برنده شدیم، اما توان پرداخت وجه نداشتیم چه می‌شود؟

مهدی صادقی نیارکی، سرپرست امور صنایع وزارت صمت گفته است: اگر متقاضی در مرحله ثبت نام برای فروش فوق العاده خودرو اطلاعات غلط ثبت کند تا سه سال اجازه شرکت در هیچ طرح خودرویی را نخواهند داشت. اینکه کسانی در قرعه کشی برنده شوند، اما توان تامین وجه را نداشته باشند محدودیتی برای شرکت در قرعه کشی‌های بعدی نخواهند داشت، البته خودرو سازان محدودیت‌هایی در این باره اعمال کردند که به آن‌ها تذکر داده شد و این محدودیت در اطلاعیه فروش دو خودرو ساز اصلاح شده است.

نحوه پیگیری قرعه کشی ایران خودرو

طبق اخباری که قبل از اجرای مراسم قرعه کشی اعلام شده بود انتظار می رفت که تعداد متقاضی های 25 هزار خودرو 5.5 میلیون نفر باشد اما امروز اعلام شد که تعدادی از این افراد شرایط گفته شده را نداشته و از لیست حذف شده اند و این تعداد به 4 میلیون و 360 نفر رسیده است.

اگر نام شما در لیست برندگان قرار گرفته باشد سند خودرو شما تا یکسال در رهن خودروسازان باقی خواهند ماند و بنابراین برندگان قادر به خرید و فروش خودرو نخواهند بود. علاوه برآن برندگان دیگر نمی‌توانند در سایر طرح‌های فروش خودروسازان شرکت کنند.

چند نکته مهم در مورد نحوه واریز وجه

اعلام رسمی لیست برندگان تنها توسط سایت رسمی ایران خودرو به آدرس esale ikco ir و رسانه های معتبر اعلام می شود و در صورت مواجه با پیام های مرتبط با این موضوع آن ها را نادیده بگیرید. زیرا امکان دارد برخی افراد سودجو با طراحی سایت جعلی یا ارسال پیامک و حتی تماس با شما بخواهند از شما کلاهبرداری کنند.

برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو تا پایان روز دوشنبه فرصت واریز وجه دارند. معاون بازاریابی و فروش از اعلام نفرات پذیرفته شده در طرح فروش فوق العاده از امروز خبر داد و بر پرداخت وجه خودرو تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه پس فردا تاکید کرد.

برای اطمینان و جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری احتمالی بررسی کنید که آیا پیامک دریافتی شما از شماره تلفن 98300096440 می باشد یا خیر. سپس از طریق سایت ایران خودرو اقدام به تکمیل وجه کنید.

رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا گفت:‌

توصیه ما به شهروندان این است که اولا برای واریز وجه حتما به سایت رسمی شرکت‌های خودروساز مراجعه کرده و از واریز وجه به اشکال دیگر و از جمله اعلام رمز دوم پویا به شکل تلفنی به فرد تماس‌گیرنده جدا خودداری کنند.

اخبار این بخش به صورت لحظه ای از مراجع معتبر بروزرسانی می شود و شما می توانید با مراجعه دوباره به وبسایت ماگرتا آخرین اخبار را مشاهده کنید.

✅ در نهایت امیدوارم که اسم شما در صدر نام لیست برندگان باشد.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

  1. Avatar احپدی گفت:

    تاریخ جدید پیش فروش ایران ایران خودرو کیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.