اخبار
موضوعات داغ

فروش محصولات ایران خودرو ویژه آذر ماه؛ ۴۱ میلیون زیر قیمت بازار

ایران خودرو امروز چه محصولاتی را پیش فروش می کند؟ + شرایط

طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه آذر ماه ۹۸ :طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو دوشنبه ۲۵ آذر ماه اجرا می‌شود. در این طرح فروش پژو پارس TU ۵ با قیمت ۸۴ میلیون ۷۱۸ هزار ۴۰۰ تومان و پیش با پرداخت ۷۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس با قیمت ۶۷ میلیون ۹۶۲ هزار و ۳۰۰ تومان و با پیش پرداخت ۶۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۵

جدول فروش فوری آذر ۹۸ ایران خودرو
جدول فروش فوری آذر ۹۸ ایران خودرو

طرح فروش دو خودرو پژو ۴۰۵ و پژو پارس در آذر ماه ۹۸

فروش محصولات ایران خودرو تا ۴۱ میلیون ارزان‌تر از بازار :
پژو ۴۰۵ GLX اس ال ایکس این روز‌ها در بازار با قیمت ۹۲ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما نرخ مصوب آن در طرح‌های فروش فوری حدود ۶۸ میلیون تومان است که ۲۴ میلیون کمتر از نرخ روز بازار آزاد در نظر گرفته می‌شود. با این حساب شرکت‌کنندگان در طرح‌های فروش ایران خودرو، پژو ۴۰۵ GLX بنزینی را حدود ۳۵ درصد ارزان‌تر می‌خرند.

پژو پارس با موتور TU ۵ که با کد ۱۹ هم شناخته می‌شود، در بازار ۱۲۶ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت مصوب این محصول در طرح‌های فروش ایران خودرو حدود ۸۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که ۴۱ میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه است.

فروش دو خودرو پژو ۴۰۵ و پژو پارس در آذر ماه ۹۸

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری ایران خودرو

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلتر‌های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا” تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان پذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

منبع
فرارو
برچسب ها

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن