اخبارورزشی
موضوعات داغ

نتایج کشتی فرنگی کاران ایرانی در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ [بروزرسانی]

نتایج زنده کشتی ایران | کشتی سعید عبدولی

با آغاز رقابت های جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ نورسلطان قزاقستان ، فرنگی کاران کشورمان با حضور پوریا ناصرپور در ۵۵ کیلوگرم، میثم دلخانی در ۶۳ کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در ۷۲ کیلوگرم و سعید عبدولی در ۸۲ کیلوگرم امروز به مصاف حریفان خود می روند. با بازگشت محمد بنا بار دیگر امیدها زنده شده تا او یک نسل طلایی جدید را به کشتی ایران تحویل دهد. در ادامه با بخش اخبار کشتی ماگرتا همراه باشید.

[su_label]این مطلب بروزرسانی می شود ![/su_label]

روسیه قهرمان شد

در شرایطی که امروز تکلیف مدال آوران 3 وزن دیگر از مسابقات جهانی 2019 قزاقستان مشخص شد، روس ها با اقتدار به صدر جدول تکیه زدند و توانستند یک روز مانده به پایان مسابقات قهرمانی خود را قطعی کنند.در جدول امتیازات تیمی تا پایان رقابت‌های 7 وزن و قبل از رده بندی نهایی 3 وزن آخر، ایران هم توانسته 35 امتیاز برای خودش ذخیره کند و فعلا در رده دوازدهم قرار دارد.

برنامه مسابقات کشتی فرنگی کاران

شنبه و یکشنبه 23 و 24 شهریورماه: مسابقات اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم
یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 شهریورماه: مسابقات اوزان 67، 87 و 97 کیلوگرم
دوشنبه و سه شنبه 25 و 26 شهریورماه: مسابقات اوزان 60، 77 و 130 کیلوگرم

اخبار روز نخست کشتی ایران

[su_label type=”success”]عبدولی به رده بندی رفت، کاویانی نژاد و پویا ناصرپور حذف شدند و میثم دلخانی به شانس مجدد رفت.[/su_label]

نتیجه کشتی ایران ، امین کاویانی نژاد وزن ۷۲ کیلوگرم

امین کاویانی نژاد
امین کاویانی نژاد

امین کاویانی نژاد، فرنگی کار وزن ۷۲ کیلوگرم اولین ملی پوش ایرانی بود که روی تشک رفت. او در حالی که در مصاف با حریف گرجستانی خود در ۲ دقیقه اول نمایش خوبی داشت و با یک اخطار به حریف یک امتیاز هم گرفت، در ادامه لوری لومادزه با اجرای فنون متنوع توانست او را غافلگیر کند.

کشتی گیر گرجستانی با با اجرای کول انداز و در ادامه چند سالتو بارانداز در فاصله ۲ دقیقه مانده به پایان با نتیجه ۹ بر یک توانست کشتی را به نفع خود به پایان برساند. حالا کاویانی نژاد باید منتظر فینالیست شدن این حریف باشد تا بتواند در گروه بازنده ها به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

نتیجه کشتی پویا ناصرپور وزن 55 کیلوگرم

ناصرپور
ناصرپور

در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصرپور در دور نخست برابر شریف کلیچ از ترکیه قرار گرفت. پویا ناصرپور با نمایشی عالی و با نتیجه 8 بر صفر حریف خود را مغلوب کرد تا نخستین برد تیم ملی کشتی فرنگی ایران را در قزاقستان کسب کند. پویا در دور بعد با الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان به رقابت خواهد پرداخت.

نتیجه کشتی سعید عبدولی وزن 63 کیلوگرم

سعید عبدولی بعد از استراحت در دور اول وزن ۸۲ کیلوگرم مقابل حریف خود از جمهوری چک نمایشی مقتدرانه داشت. کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی بعد از چند بار خاک کردن پیتر نوواک، ۲ بارانداز هم اجرا کرد و در فاصله بیش از ۲ دقیقه تا پایان مبارزه، با نتیجه ۹ بر صفر توانست به برتری برسد. عبدولی با این برد به یک چهارم نهایی صعود کرد.

او باید در این مرحله با آکیف روس مبارزه کند که قطعا کشتی سختی خواهد بود.

نتیجه کشتی میثم دلخانی وزن 63 کیلوگرم

میثم دلخانی در اولین کشتی وزن ۶۳ کیلوگرم به مصاف استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه رفت  کشتی ۴ بر ۲ به سود حریف روسیه به پایان رسید. دلخانی هم مثل ۲ فرنگی کار دیگر ایرانی حالا باید منتظر صعود حریفش به فینال باشد تا فردا در گروه بازنده ها روی تشک برود.

استپان ماریانیان که در وزن ۶۳ کیلوگرم توانسته بود میثم دلخانی را شکست دهد، در دور یک چهارم نهایی هم حریف کره‌ای را ۸ بر صفر از پیش رو برداشت تا امید فرنگی کار ایرانی برای رفتن به گروه بازنده ها زنده بماند. در صورت برتری فرنگی کار روسی برابر حریف ارمنی خود در نیمه نهایی، دلخانی به گروه شانس مجدد می رود تا برای کسب مدال برنز تلاش کند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =