فناوری

دانلود نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی برای اندروید و iOS + آموزش

دانلود برنامه eblagh ابلاغ برای اندروید و iOS ، نصب برنامه ورود به سامانه ثنا و ابلاغ عدل ایران adliran

دانلود رایگان نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی عدل ایران adlira .ir : این برنامه در راستای آسایش حال کاربران و ایجاد دولت الکترونیک فراهم شده است که با نصب آن و ثبت نام در سامانه ثنا به سادگی قادر خواهید که تمامی امور مربوط به ابلاغیه هایتان را انجام دهید.

در ادامه با بخش اندروید ماگرتا جهت دانلود برنامه ورود به سامانه ثنا همراه باشید.

دانلود نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی برای اندروید و iOS
دانلود نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی برای اندروید و iOS

دانلود نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی

از جمله خدماتی که می توان توسط نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی انجام داد می توان به موارد زیر اشاره کرد.  • امکان ارائه و پیگیری لایحه
  • درخواست عفو و شکوائیه ها
  • محاسبه هزینه دادرسی و …
  • دسترسی آسان به ابلاغیه های موجود در سامانه ثتا
  • امکان دسترسی به تمامی اطلاعات موجود در سامانه ثنا

هم اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می توانند پس از ثبت نام در سامانه ابلاغ الکترونیک با نصب این اپلیکیشن، اوراق قضایی خود را بر روی تلفن همراه مشاهده و دریافت کنند.

پس از کلیک بر روی دکمه زیر برای دانلود سامانه ابلاغ در صفحه جدید باز شده بر روی دکمه دریافت لینک دانلود کلیک کنید. اندروید مورد نیاز 4.0 به بالا و حجم برنامه 14 مگابایت می باشد.

دانلود رایگان برنامه با لینک مستقیم

سامانه ابلاغ با موبایل iOS هنوز منتشر نشده است، به محض انتشار نسخه ایفون آن برای ابلاغیه الکتریکی در این صفحه قرار می گیرد.

✅ مطلب پیشنهادی : دانلود اپلیکیشن ساتا ⚔️ دریافت فیش حقوق بازنشستگان نیروی مسلحآموزش ثبت نام و ورود به سامانه احراز هویت ثنا

جهت استفاده از خدمت این برنامه شما ابتدا باید در سامانه ثنا (ثبت نام الکترونیک) ثبت نام نمائید. ثبت نام کامل شما به طور اینترنتی نمی باشد و لازم است به مراکز استان ها به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و یا دادگستری مراجعه کنید.

اما برای اینکه زیاد وقت شما گرفته نشود می توانید قبل از مراجعه حضوری از طریق سامانه ثنا اطلاعات اولیه را خود ثبت کنید.

✅ برای انجام این کار مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید :قدم اول – با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سامانه احراز هویت ثنا شوید.

قدم دوم – صفحه جدیدی مانند تصویر زیر برای شما باز می شود که باید بر روی ثبت نام شخص حقیقی کلیک ک نید.

ورود به سامانه ثنا
ورود به سامانه ثنا

قدم سوم – برای استفاده از نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی فرمی مانند تصویر زیر برای شما نشان داده می شود. اطلاعات خواسته شده خود (مانند کدملی و شماره شناسنامه) را به طور صحیح وارد کنید.

احراز هویت سامانه ثنا
احراز هویت سامانه ثنا

پس از کلیک بر روی ادامه ، توافق نامه‌ دریافت حساب کاربری برای شما نمایش داده می‌شود. آن را به طور کامل مطالعه کنید تا بعدها برای شما مشکلی پیش نیاید سپس بر روی تایید کلیک کنید.

قدم چهارم – وارد مرحله ورود مشخصات شناسنامه‌ ای می شویم. اطلاعات خواسته شده خود را همانند آنچه در شناسنامه است و به طور صحیح وارد کنید. سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

ثبت نام sana.adliran.ir
ثبت نام sana.adliran.ir

قدم پنجم – در این مرحله باید اطلاعات مربوط به راه های ارتباطی با شما را مانند شماره موبایل و … را وارد کنید. سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

دریافت ابلاغیه الکترونیکی
دریافت ابلاغیه الکترونیکی

قدم ششم – پس از پر کردن اطلاعات تماس و شناسنامه ای خود در این مرحله باید اطلاعاتی مربوط به آدرس محل سکونت خود و … را وارد کنید.

سامانه دریافت ابلاغیه
سامانه دریافت ابلاغیه نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی

قدم آخر – در نهایت اطلاعات تکمیلی خود را وارد کرده و سپس یک عکس از خود را بارگذاری کنید و بر روی دکمه اتمام ثبت اطلاعات اولیه کلیک کنید. 

سامانه دریافت ابلاغیه قوه قضاییه و دادگستری
سامانه دریافت ابلاغیه قوه قضاییه و دادگستری

پیش ثبت نام شما در سامانه ثنا با موفقیت انجام شده است. حال برای تایید اطلاعات به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بروید و رمز شخصی خود را دریافت کنید. از این پس شما از طریق این رمز می توانید به تمام ابلاغیه های خود به سادگی رسیدگی کنید.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با نرم افزار ابلاغ الکترونیک قضایی و سامانه ثنا می توانید از طریق بخش نظرات با کارشناسان ما در ارتباط باشید✅.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.