فناوری

دانلود اپلیکیشن ساتا ⚔️ دریافت فیش حقوق بازنشستگان نیروی مسلح

دانلود نرم افزار Sata Salary و نصب برنامه ساتا http //www.esata.ir سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح دریافت فیش حقوقی برای اندروید

نصب اپلیکیشن ساتا Sata دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق موبایل – این برنامه جهت رفاه حال بازنشسته های کشور جهت دریافت ریزی های مالی و شرایط پرداختی های خود برای گوشی های اندروید انتشار یافته است.

در ادامه با بخش اندروید ماگرتا جهت دانلود برنامه eSata همراه باشید.

دانلود اپلیکیشن فیش حقوقی نیروهای مسلح ساتا

برنامه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح saba.esata.ir
برنامه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح saba.esata.ir

در گذشته دریافت فیش حقوقی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک و سایت سازمان تامین اجتماعی امکان پذیر بود. اما حضور در صف های این دفاتر و در دسترس نبودن گاهی اوقات سایت این سازمان برای دریافت فیش حقوقی می توانست مشکلاتی را به وجود بیاورد.

از این رو نرم افزار اندروید ساتا با همکاری سازمان تامین طراحی شده است تا بازنشستگان عزیز کشورمان دیگر بدون مراجعه به ادارات و حضور در صف های طولانی برای مشاهده میزان دریافتی ماهانه بتوانند فیش حقوق خود را به سادگی دریافت کنند.

✅ هم اکنون میتوانید آخرین نسخه از اپلیکیشن ساتا را با حجم 6 مگابایت برای نسخه اندروید 4.0 به بالاتر دانلود کنید.

در نسخه جدید بسیاری از مشکلات بر طرف شده است ، نسخه قدیمی را حذف کنید و نسخه آپدیت شده و جدید را نصب کنید. برای دریافت فیش حقوقی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

نحوه گرفتن فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان لشکری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح www.esata.ir بسیار ساده می باشد و تنها کافیست مراحل زیر را قدم به قدم پیش بروید.

دریافت فیش حقوقی
دریافت فیش حقوقی

❌ در طول مراحل کار با اپلیکیشن ساتا حتما موبایل شما به اینترنت متصل باشد.

قدم اول – پس از دانلود برنامه و نصب آن وارد منوی گوشی خود شده و آن را اجرا کنید.

قدم دوم – اگر در برنامه ثبت نام نکرده اید بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

قدم سوم – در صفحه جدیدی که باز می شود کد پرسنلی و شناسایی 13 رقمی بازنشستگی خود را وارد کنید و دمه تایید کد شناسایی را لمس کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

قدم چهارم – اگر قبلا در سامانه سابا ثبت کرده اید ، در همان صفحه اول برنامه نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

قدم پنجم – یک کد چهار رقمی برای شما ارسال می شود که زین پس می توانید با آن فیش حقوقی خود را مشاهده کنید.

✅ یک روش دسترسی دیگر به اطلاعات حقوقی سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح سایت (www.esata.ir) عنوان شده است و افراد می توانند با انتخاب گزینه دریافت فیش حقوقی فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

💡 در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.