ترفندفناوری

معرفی وب سایت تبدیل فرمت Convertio – تبدیل تمام فرمت ها

با استفاده از وب سایت Convertio ، براحتی فرمت فایل های خود را به فرمت های دلخواه تبدیل کنید.

امروز در بخش ترفند ماگرتا قصد داریم در این مقاله به معرفی وب سایت Convertio بپردازیم. این سایت یک ابزار آنلاین است که برای تبدیل انواع فرمت ها راه اندازی شده است. تبدیل تمام فرمت هایی که فکرش را بکنید در این وب سایت پشتیبانی می شوند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این ابزار آنلاین فوق العاده و آموزش کار با آن ، با بخش فناوری ماگرتا همراه باشید.

 وب سایت تبدیل فرمت Convertio
وب سایت تبدیل فرمت Convertio

آموزش کار با وب سایت تبدیل فرمت Convertio

برای بزرگنمایی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد سایت شوید. بعد وارد شدن به سایت با صفحه زیر روبرو می شوید.

وب سایت تبدیل فرمت Convertio
وب سایت تبدیل فرمت Convertio

برای انتخاب قایل مورد نظر خود باید از قسمت وسط وب سایت که مشخص است ، استفاده کنید. شما می توانید از فایل درون کامپیوتر خود ، دراپ باکس ، گوگل درایو ویا از لینک آن استفاده کنید و فایل مورد نظرتان را برای تبدیل فرمت به داخل سایت منتقل کنید.

وب سایت تبدیل فرمت Convertio
تبدیل فرمت

همچنین می توانید از طریق گزینه Add more files ، چند فایل در فرمت های متفاوت را بصورت هم زمان انتخاب کنید و به فرمت های دیگر تبدیل کنید.

در ادامه باید فرمتی که می خواهید فایل مورد نظرتان به آن تبدیل شود را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.

وب سایت تبدیل فرمت Convertio
سایت تبدیل فرمت Convertio

فرایند تبدیل فرمت نسبت به حجم فایل های شما متفاوت است و اگر فایل های حجیمی را انتخاب کرده باشید ، این فرایند کمی طولانی می شود و در حین این انجام فرایند از بستن وب سایت خودداری کنید.

بعد از اتمام فرایند تبدیل فرمت فایل هایتان ، گزینه های دانلود هر یک از فایل ها به نمایش در می آیند و با کلیک بر روی آنها می توانید فایل های تبدیل شده خود را دانلود کنید.

همچنین اگر تعداد زیادی فایل را برای تبدیل انتخاب کرده باشید ، می توانید با کلیک بر روی گزینه Doanlaod archive تمام فایل ها را در یک فایل زیپ بصورت یکجا دانلود و دریافت کنید.

وب سایت تبدیل فرمت Convertio
تبدیل فرمت Convertio

امیدواریم از وب سایتی که معرفی کردیم بتوانید استفاده لازم را ببرید و برای شما مفید واقع بوده باشد. همچنین اگر شما وب سایت و یا ابزار آنلاین کاربردی را می شناسید ، آن را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید تا در آینده به معرفی آنها بپردزایم.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =