ترفندفناوری

آموزش لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول و بسته رزرو شده

کد لغو بسته رزرو همراه اول ، چگونه تمدید خودکار اینترنت سیم کارت همراه اول را کنسل کنیم؟ روش حذف بسته رزرو شده

روش و کد لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول : احتمالا برای شما هم پیش آمده است که برخلاف میلتان پس از پایان بسته اینترنت فعلی پیامکی با متن «مشترک گرامی بسته اینترنت شما به صورت خودکار تمدید شد» ارسال شده باشد. اما چگونه تمدید خودکار بسته اینترنت را غیرفعال کنیم؟ در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول
کد لغو بسته رزرو همراه اول

لغو تمدید خودکار و بسته رزرو اینترنت همراه اول

قبل از انجام این کار به این نکته توجه داشته باشید که حتما مصرف اینترنت آزاد خود را غیرفعال کنید تا شارژ شما به صورت ناگهانی تمام نشود.

✅ با شماره گیری کد زیر مصرف اینترنت آزاد برای شما مشترکان همراه اول غیرفعال می شود.

*100*113#

1. غیرفعال کردن تمدید خودکار با کد دستوری

استفاده از این روش شاید مرسوم ترین و راحت ترین راه ممکن باشد. برای انجام این کار شما تنها باید کد دستوری USSD زیر را با موبایل خود شماره گیری کنید.

*800#

سپس منتظر پیامک همراه اول مبنی بر تایید لغو تمدید خودکار اینترنت بمانید.

در برخی از گوشی ها روش بالا جواب نمی دهد، اگر شما نیز کد بالا را شماره گیری کردید اما جوابی دریافت نکردید، ابتدا کد #100* را شماره گیری کنید و سپس در پنجره باز شده عدد 8 را ارسال کنید.

2. ارسال پیامک به 8080

با ارسال عدد ۸ به ۸۰۸۰ درخواست خود را ثبت کنید. هم چنین می‌توانید عدد ۳۲۸ را به ۱۱۱ پیامک کنید.

3. تماس گرفتن با اپراتور راهنمای همراه اول 0990

یکی از دیگر از راه برای غیرفعال سازی تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول تماس با مرکز خدمات همراه اول با شماره 0990 می باشد. با این شماره تماس بگیرید، به بخش مربوطه وصل شوید و درخواست خود را ثبت کنید.

4. استفاده از اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن رسمی مدیریت حساب همراه اول
اپلیکیشن رسمی مدیریت حساب همراه اول

اگر شما از اینترنت همراه اول استفاده می کنید پس صد در صد یک گوشی هوشمند دارید. به سایت همراه اول یا یکی از مارکت های اندرویدی مراجعه کنید و اپلیکیشن همراه من را نصب کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید به صورت کاملا حرفه ای حساب خود را مدیریت کنید. برای غیرفعال کردن بسته رزرو پس از خرید بسته اینترنتی جدید وارد بسته‌های فعال شوید و بسته دومی را که نشان‌دهنده تمدید خودکار بسته اینترنتی است، حذف یا غیرفعال کنید.

✅ در نهایت راحت ترین راه ممکن برای لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول شارژ نکردن سیم کارت به اندازه بسته قیمت رزرو شده می باشد!

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *