ترفندفناوری

آموزش تبدیل پست به استوری در اینستاگرام – Reshare Instagram

آموزش به اشتراک گذاشتن پست در استوری اینستاگرام

تبدیل پست به استوری : احتمالا شما هم در هنگام اینستاگرام گردی به تصویر و یا پستی جالب برخورد کرده‌اید که دوست داشته باشید آن را استوری کنید. قبل از آپدیت اینستاگرام شما باید آن پست را دانلود و سپس استوری می کردید اما در حال حاضر فقط کافیست با انجام دو مرحله در خود برنامه آن پست را به عنوان استوری برای فالوورهای خود فراهم کنید. در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

آموزش در یک پاراگراف

زمانی که در اینستاگرام یک پست جالب را مشاهده کردید با زدن دکمه Share و انتخاب گزینه Create a story with this post می توانید آن را در قالب استوری انتشار دهید.

آموزش تصویری تبدیل پست به استوری

گام اول – قبل از انجام هر کاری برنامه اینستاگرام خود را به نسخه آخر ابدیت کنید.

گام دوم – پستی که می خواهد آن را به عنوان استوری انتشار دهید انتخاب و مشاهده کنید.

گام سوم – آیکون “موشک” که در کنار آیکون کامنت قرار دارد را لمس کنید.

تبدیل پست به استوری
تبدیل پست به استوری

گام آخر – در نهایت وقتی منو باز شد اولین گزینه یعنی “Add post to your story” را لمس کنید و در صفحه باز شده پس از انتخاب کلوز فرند یا همه مخاطبان Send را بزنید.

○ در استوری ارسال شده، نام شخصی که پست ایشان را به اشتراک گذاشته اید نیز دیده می شود که با ضربه روی نام او، به صفحه شخصی وی منتقل خواهید شد.
○ افرادی که مایل نیستند تا پست هایشان از طریق استوری توسط دیگران به اشتراک گذاشته شود، می توانند این قابلیت را غیر فعال کنند. در ادامه با آموزش این کار همراه ماگرتا باشید.

نحوه غیرفعال کردن Reshare اشتراک گذاری پست در استوری اینستاگرام

اگر نمی خواهید دیگران از قابلیت جدید اینستاگرام از پست های شما استفاده کنند به راحتی می توانید گزینه Reshare که مربوط به بازنشر پست در استوری است را غیرفعال کنید تا دیگر کسی نتواند پست های شما را در استوری های خود قرار دهند.

برای این کار :

  • ابتدا به پروفایل خود رفته و آیکون چرخ دنده را لمس کنید تا وارد تنظیمات شوید.
  • به پایین رفته و وارد بخش “Resharing To Stories” شوید.
  • 3- در نهایت تیک گزینه ی “Allow Resharing To Stories” را بردارید.

اگر در هر قسمت از آموزش برای شما سوال پیش آمد آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید !

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.