ترفندفناوری

چگونه در برنامه کپ کات فارسی بنویسیم ☑️ حل مشکل تایپ فارسی در CapCut

نحوه تایپ فارسی در اپلیکیشن CapCut و برطرف کردن مشکل به هم ریختگی حروف

برای رفع مشکل فونت فارسی در CapCut و به هم ریختگی متن های تایپ شده در برنامه کپ کات در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: آموزش اضافه کردن فونت نستعلیق در اینشات

چگونه در برنامه کپ کات CapCut فارسی بنویسیم

چگونه در برنامه CapCut فارسی بنویسیم

یکی از مشکلات اپلیکیشن ادیت ویدیو کپ کات عدم پشتیبانی کامل از زبان فارسی است و هنگامی که در آن متنی به زبان فارسی نوشته شود، آن را به صورت ناخوانا و به هم ریخته نمایش می دهد.

برای رفع این مشکل باید از ابزارهای فارسی ساز استفاده کنید که در ادامه به صورت کامل با آن آشنا می شوید. بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید:

قدم اول – با کلیک بر روی دکمه زیر وارد وبسایت فارسی ساز شوید.

«روی دکمه بالا کلیک کنید»

قدم دوم – پس از باز شدن وبسایت گفته شده در کادر اول متن موردنظرتان را تایپ کنید، مثلا من می خواهم عبارت «مجله اینترنتی ماگرتا» را در برنامه CapCut بنویسم پس این عبارت را در کادر اول تایپ می کنم.

رفع مشکل به هم ریختگی حروف فارسی در کپ کات
رفع مشکل به هم ریختگی حروف فارسی در کپ کات

قدم سوم – پس از اینکه متن تان را به صورت کامل نوشتید، اول روی دکمه «فارسی سازی» کلیک کنید و سپس دکمه «کپی متن در حافظه» را بزنید.

چگونه در برنامه CapCut به صورت صحیح فارسی بنویسیم
چگونه در برنامه CapCut به صورت صحیح فارسی بنویسیم

قدم چهارم – حال وارد برنامه شوید و این متن کپی شده را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.

چگونه در برنامه کپ کات فارسی بنویسیم
چگونه در برنامه کپ کات فارسی بنویسیم

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید متن موردنظر ما بدون هیچگونه به هم ریختگی به نمایش در می آید و از این پس می توانیم از این روش برای رفع تایپ فارسی در برنامه کپ کات استفاده کنیم. همچنین اگر در برنامه دیگری نیز با مشکل به هم ریختگی حروف در زبان فارسی مواجه شدید می توانید از همین روش استفاده کنید.

همچنین بخوانید:‌
با اینشات چگونه کلیپ پازلی درست کنیم
و
آموزش قرار دادن دو ویدیو در یک قاب با اینشات

☑️ در این مقاله مشکل «چگونه در برنامه کپ کات CapCut فارسی بنویسیم» را برای شما کاربر عزیز برطرف کردیم، اگر مشکل یا سوال دیگری داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.