فناوری

هدیه ایرانسل برای ماه رمضان 1400 + اینترنت و مکالمه رایگان

دریافت بسته اینترنت رایگان ایرانسل به مناسبت ماه رمضان ۱۴۰۰ و فعال سازی چهل دقیقه مکالمه رایگان

هدیه ایرانسل برای ماه رمضان ۱۴۰۰ و دریافت بسته اینترنت رایگان : مانند سال های گذشته اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود در ماه مبارک رمضان پیشنهادهای ویژه ای شامل مکالمه ، اینترنت و …. را آماده کرده است. برای دریافت کد فعال سازی در ادامه با اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

اینترنت رایگان ایرانسل برای ماه رمضان امسال ۱۴۰۰

اینترنت رایگان ایرانسل برای ماه رمضان ۱۴۰۰

برای دریافت اینترنت رایگان ۲ گیگابایتی که تنها برای سایت های داخلی قابل استفاده است، باید از ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت و هم زمان با شب های قدر کد دستوری #۵* را با خط ایرانسل خود شماره گیری کنید یا می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. این بسته برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری قابل دریافت است.

توجه داشته باشید که این بسته فقط تا پایان همان روزی که فعال کرده اید، اعبتار دارد و شما فقط یک بار می توانید این هدیه را دریافت کنید. برای آشنایی با سایر هدایا با ما همراه باشید.در کمپین تماس به وقت رمضان شما می توانید از روز اول تا آخر ماه رمضان (۲۵ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) با گرفتن یک تماس چهار دقیقه ای، تا چهل دقیقه پس از آن به صورت رایگان گفت و گو کنید. برای فعال سازی #۲*۱*۴۴۴۴* را شماره گیری نمایید.

در دیگر طرح ایرانسل برای ماه رمضان، در تمامی سحرگاه ها بسته های مکالمه ساعتی ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری رایگان خواهند بود. برای فعال سازی کافیست #۱*۱*۴۴۴۴* را شماره گیری نمایید.

✅ آیا شما هدیه ایرانسل برای ماه رمضان 1400 خود را دریافت کرده اید؟ از طریق بخش نظرات دیدگاه خود را به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

یک دیدگاه

  1. امیر علی سام دلیری گفت:

    سلام من چجوری باید با شما ارتباط پیدا کنم چون کار بلدم ولی بی پول بی پولم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.