ترفندفناوری

چرا کالاف دیوتی موبایل میپره بیرون و بالا نمیاد؟ رفع ارور 5027

آیا کالاف دیوتی موبایل بسته شد؟ نحوه رفع ارور بیرون پریدن Call of Duty Mobile با خطای ۵۰۲۷

آیا کالاف دیوتی موبایل مسدود و تحریم شده است؟ به گزارش خبرگزاری گیم لوپ از امروز دوشنبه ۲۳ فروردین تا اطلاع ثانوی کاربران ایرانی و حوزه آسیا بازی محبوب Call of Duty Mobile به علت تحریم های بین المللی علیه ایران، امکان دسترسی به بازی را نداشته و با ارور 5027 رو به رو خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

آموزش برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل

حل مشکل بیرون پریدن کالاف بخاطر خطای 5027

چرا کالاف دیوتی موبایل بالا نمیاد

اطلاعیه جدید : کالاف دیوتی تحریم نشده و اکنون پس از گذشت چند روز قابل بازی است. از چند روز قبل که دسترسی مشترکین همراه اول و ایرانسل به این بازی محدود شد، کاربران ایرانی خواستار پاسخگویی اکتیوژن در این رابطه شدن و تنها واکنش اکتیوژن در این رابطه اعلام بی اطلاعی بود و گفته شد که هیچ مدودیتی صورت نگرفته است. به هر صورت در حال حاضر بازی در دسترس می باشد.اگر با IP ایران وارد بازی شوید به خطای زیر رو به رو می شوید، در ابتدا پیش بینی می شد که اختلالی سراسری برای بازی اتفاق افتاده باشد، اما امروز اخبار حاکی از آن است اکتیوژن کاربران ایرانی را تا اطلاع ثانوی از بازی خارج کرده است.

We are excited to see your interest in call of duty mobile but unfortunately we are not yet ready to release the game in your area. stay tuned and thanks for your patience. (5027)

در حال حاضر شما نباید وارد بازی شوید، زیرا ممکن است اکانت شما به مدت 10 سال بن شود و دیگر به آن دسترسی نداشته باشید. همچنین استفاده از برنامه های تغییر IP نیز به شما کمکی نمی کند. در سال های گذشته شاهد چنین مورد های مشابه ای مانند برنامه تیک تاک بودیم که در حال حاضر امکان دسترسی به آن با تغییر IP نیز امکان پذیر نیست.

بهترین کار بازی نکردن و وارد نشدن به بازی است زیرا هنوز مشخص نیست این اقدام موقتی است یا دائمی.

نحوه روفع ارور 5027 کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از کاربران گزارش داده اند که با اینترنت اپراتور های همراه اول یا رایتل بدون مشکل وارد بازی می شوند و ارور صرفا برای ایرانسلی ها و اینترنت خانگی داده می شود که موضوع را بیشتر تبدیل به یک اختلال می کند. فعلا از این روش استفاده کنید تا در آینده راه های جدید وارد شدن به بازی را در سایت اضافه کنیم.✅ شما چه نظری در مورد تحریم شرکت اکیتوژن برای کاربران ایرانی بازی کالاف دیوتی موبایل دارید؟ می توانید از طریق بخش نظرات با سایر کاربران در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.