ترفندفناوری

آپلود دائمی فایل بدون محدودیت زمان و پسوند

آپلود دائمی بدون محدودیت پسوند ، آپلود دائمی فایل با لینک مستقیم

آپلود دائمی فایل ها و تصاویر اگر با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن باشد، یک پکیج کامل است! حال فکر کنید آپلود دائمی و رایگان باشد! بهتر از این نمی شود!

آپلود دائمی بدون محدودیت پسوند

کسانی که قصد آپلود فایل های خود را دارند، معمولاً نگران این موضوع هستند که فایل مورد نظر پس از مدتی چه مشکلی خواهد داشت و آیا فایل با پسوند مورد نظر در پروسه آپلود دائمی به نتیجه می رسد یا نه.

پی ام آپلود این بار فرصت آپلود دائمی عکس بدون محدودیت پسوند را فراهم ساخته است بنابراین هر فایل با هر نوع پسوندی که دارید می توانید به سادگی آپلود کنید و از شرایط ایجاد شده لذت ببرید.

دقت کنید که آپلود تصاویر و فایل ها بر اساس سبک و مدلی که دارند دسته بندی می شوند و شرایط برای آپلود دائمی و بدون محدودیت زمانی نیز برای شما فراهم شده است.

شما می توانید فایل خود را با پسوند مورد نظر به ثبت نهایی برسانید و سپس به سادگی و بدون محدودیت پسوند آن را آپلود کنید تا ماندگار شود. موقعیت آپلود تصاویر و فایل هایی که پسوند های خاص دارند نیز فراهم است.

پی ام آپلود

آپلود دائمی فایل با لینک مستقیم

در گذشته وقتی فایل یا تصویری آپلود میشد، دسترسی از طریق ورود به سایت به شکل غیر مستقیم وجود داشت اما امروزه در سیاست کاری پی ام آپلود شرایط آپلود دائمی فایل ها با لینک مستقیم فراهم شده است به این ترتیب که شما پس از آپلود فایل به سادگی می توانید یک لینک مستقیم دریافت کنید و لینک خود را با دوستان و سایر افراد به اشتراک بگذارید، این بخش مهمی از روند کار را شامل می شود و همه چیز تحت کنترل خواهد بود.

آپلود دائمی فایل های حجیم با سرعت بالا و امنیت کافی

همه کسانی که اعضای سایت پی ام آپلود هستند می توانند از آپلود دائمی استفاده کنند و نگهداری فایل ها برای همه اعضای سایت فراهم است و از فایل ها محافظت می شود. آپلود فایل های حجیم نیز فراهم شده است به طوری که اگر بخواهید با لینک مستقیم آپلود داشته باشید باز هم حجم آپلود شما به نسبت گذشته تغییراتی داشته است.

از سوی دیگر شرایط آپلود سریع و امن نیز فراهم شده است و این کار به واسطه سرورهای قدرتمند صورت می گیرد. سرورهایی که بارها تست خطا شده اند و بر طبق آزمایش های مختلف از نظر پهنای باند مورد تایید قرار گرفته اند.

آپلود دائمی با نمایش جزئیات فایل ها

وقتی فایلی را آپلود می کنید بخشی وجود دارد که به شما اجازه می دهد جزییات ریز فایل خود را مشاهده کنید و همینطور از تصاویر در پنل کاربری استفاده نمایید.

در واقع زمان آپلود فایل، نوع فایل، پسوند آن، سطح اجرایی که دارد و موقعیت فایل ها به شما نمایش داده می شود در صورتی که آپلود با خطا همراه بود با المان خاصی سطح خطا به شما نمایش داده خواهد شد بنابراین پروسه آپلود فایل ها با تمام جزئیات ارزیابی می شود و این موضوع سطح خاصی از اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد.

جدیدترین امکانات پی ام آپلود

آپلود دائمی با نمایش جزئیات به صورت ایمن و با سرعت بالا تنها بخش کوچکی از امتیازات سایت پی ام آپلود محسوب می شود اما این بار تیم حرفه ای پی ام آپلود روند دیگری را در پیش گرفته است.

یکی از بخش های جالب در سایت این است که شرایط برای ارسال و دریافت پیغام به مدیر سایت برای شما فراهم است و می توانید این کار را به صورت مستقیم انجام دهید و از شرایط لازم لذت ببرید. بسیار مهم است که پروسه ارسال و دریافت پیام را یاد بگیرید تا در صورتی که مشکلی در کارکرد سایت ایجاد شد بتوانید سریعاً آن را برطرف سازید.

بخش دیگر مربوط به قرار دادن توضیحات فایل است که یکی از تصمیمات جالب از سوی سایت پی ام آپلود بوده است شما می توانید توضیحات فایل را در صفحه دانلود قرار دهید به این ترتیب فایل شما از نظر موقعیت فروش بسیار رشد می کند. این بخش برای کسانی که دید درآمدزایی با آپلود دائمی دارند ، بسیار مناسب و ایده آل خواه بود.

همچنین این امکان به شما داده می شود که فایل های خود را به آسانی مدیریت کنید و پوشه بندی مخصوص خود را داشته باشید. مثلاً پوشه های نامحدود ایجاد کنید که قابلیت انتقال داشته باشند و نوع پوشه ها بر اساس موقعیتی که دارند بررسی شوند.

از سوی دیگر پنل کاربری که در اختیار شما قرار می گیرد کاملاً حرفه ای است. در واقع فایل ها و تصاویر و پوشه ها بر اساس امکانات و ابزارهای فراوان مدیریت می شوند و این بخش از کار سبب می شود تا نظم درستی در پنل کاربری ایجاد شود.

برخی از فایل ها هستند که شامل یک سری تصاویر شخصی و یا اطلاعات خاص هستند که نیاز به سطح امنیتی بیشتری دارد بنابراین قابلیت رمزگذاری روی فایل ها از موارد مهمی است که می توان آن را بسیار اثربخش در نظر داشت. در هر صورت بسیاری از فایل هایی که از نظر رمزگذاری در شرایط ایمنی قرار دارند هیچ نوع دسترسی غیرمجاز به آنها وجود نخواهد داشت.

آپلود دائمی با بهترین سرور

اینطور که بررسی ها نشان می دهد برای آپلود دائمی، سرور قدرتمند نقش بسیار مهمی دارد و هر میزان کندی و عدم کیفیت و عدم امنیت مربوط به نامناسب بودن سرور است که این بار پی ام آپلود توانسته شاخصی در نظر بگیرد تا بهترین سرور برای آپلود دائمی اطلاعات در نظر گرفته شود اینطور که مشخص است کسانی که قصد دارند فایل های خود را به صورت کاملاً حرفه ای آپلود کنند ضمن ایجاد امنیت کافی، به دنبال سرعت خوب نیز هستند.

در دنیای جالب پی ام آپلود این امکان به شما داده شده است تا هم موقعیت آپلود عالی داشته باشید و هم فایل های خود را در یک ردیف مشخص قرار دهید تا دسترسی مستقیم و سریع به هر فایل تنها با کد مخصوص و با چند کلیک ساده امکان پذیر باشد به این ترتیب نتیجه کار اثربخش تر خواهد بود.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.