سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم با راه حل های کامل

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 100 عدد مخلوط فصل 5 ریاضی چهارم دبستان با تدریس

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 100 کتاب ریاضی چهارم ابتدایی بخش عدد مخلوط فصل پنجم را می توانید در ادامه با توضیح و تدریس کامل صفحه ۱۰۰ از بخش آموزش و پرورش ماگرتا مطالعه نمایید.

مطلب پیشنهادی : پاسخ تمرین صفحه ۱۰۳ ریاضی چهارم

گام به گام فعالیت صفحه 100 ریاضی چهارم

برای جواب به فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم می توانید از مطالب زیر استفاده نمایید :‌۱- یک نوار کاغذی به طول یک متر را به قسمتهای مساوی تقسیم کردیم. در هر قسمت، کسر مربوط به طول هر تکه از این نوار را مانند نمونه، زیر آن بنویسید.

عکس جواب صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم

۲- یک نوار کاغذی دیگر به طول ۲ متر را به قسمت های مساوی تقسیم کردیم. مانند نمونه طول هر تکه را با یک کسر یا عدد مخلوط نشان دهید.

ریاضی چهارم صفحه 100 با جواب

۳- ۵ تا یک پنجم متر چند متر می شود؟ ۱۰ تا یک پنجم متر چند متر می شود؟

فعالیت صفحه ی صد ریاضی چهارم

جواب قسمت اول یک متر و جواب قسمت دوم دو متر می باشد.

۴- روی محور، هر نقطه‌ی مشخص شده را با یک عدد مخلوط نشان دهید.توضیح ریاضی چهارم صفحه ۱۰۰ عدد مخلوط

۵- با یک خط کش طول سنجاق را اندازه گیری کرده ایم. جاهای خالی را پر کنید.

طول سنجاق برابر است با ..۱۸.. میلی متر یا ..۱.. سانتی متر و ..۸.. میلی متر ..۱.. سانتی متر و هشت دهم سانتی متر یا یکو هشتم دهم سانتی متر.

✅ دانش آموز گرامی، برای مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب مانند فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم، کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل سرچ نمایید. همچنین اگر سوال یا پیشنهادی دارید از قسمت نظرات با از ما بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.