فناوری

دانلود اپلیکیشن انتخابات شورای دانش آموزی + آموزش نصب

برنامه رای گیری و انتخاب شورای دانش‌آموزی برای اندروید و ایفون

نصب اپلیکیشن شورای دانش آموزی : با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس رای گیری انتخابات شورای مدارس در سال تحصیلی 99-1400 به صورت مجازی و توسط اپلیکیشن شاد انجام می گیرد. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

اپلیکیشن انتخابات شورای دانش آموزی اندروید

برنامه رای دادن آنلاین به کاندیدای شورای مدارس
برنامه رای دادن آنلاین به کاندیدای شورای مدارس

بدین منظور برای انتخاب رای مورد نظر شما باید در زمان اعلام شده وارد اپلیکیشن شاد شده و سپس پس از ورود به بخش مربوطه رای ها خود را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است همه دانش آموزان از پایه سوم ابتدایی به بالا می توانند در شوراها مشارکت داشته باشند.

شعار این دوره از انتخابات شوراها، «شورای دانش‌آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب» است.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش

در هنگام انتخاب رای مورد نظر حتما تمامی قوانین گفته شده را رعایت فرمایید، در غیر اینصورت ممکن است رای شما باطله در نظر گرفته شود.

برنامه رای گیری و آنلاین کاندیدای شورای مدارس

پیش بینی می شود که تقریبا حدود ۱۰ میلیون نفر از دانش آموزان در ۱۰۰ هزار واحد آموزشی سراسر کشور در این دوره از انتخابات شرکت و حدود ۷۵۰ هزار نفر از داوطلبان را با آرای خود به عضویت شوراهای مدارس در آورند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: رعایت اخلاق و ارزش‌های اسلامی و مقبولیت در بین دانش‌آموزان، داشتن روحیه مسئولیت‌پذیری و توان ایجاد ارتباط با دیگران، برخورداری از نظم و انضباط تحصیلی و پای‌بندی به رعایت قوانین مدرسه، برخورداری از وضعیت تحصیلی متوسط و رو به رشد، برخورداری از وضعیت رفتاری متعادل از جمله شرایط داوطلبان برای عضویت در شورای دانش‌آموزی است.

رمضانی همچنین بهره مندی از توانمندی و تقویت مسئولیت پذیری در نسل آینده کشور، تحقق شعار دانش‌آموز محوری و دانش‌آموز باوری در آموزش و پرورش، تمرین مسئولیت پذیری و مشارکت جویی در مدرسه، مشارکت دانش‌آموزان در تصمیم گیری و تصمیم سازی، تربیت نیروی انسانی و شهروند با بصیرت سیاسی و اجتماعی، تکریم عملی دانش‌آموزان و استفاده از دیدگاه‌های آنان در بهبود امور تربیتی و آموزشی مدرسه را از جمله اهداف برپایی شوراهای دانش آموزی دانست.

شما چه نظری در مورد رای گیری آنلاین و اپلیکیشن شورای دانش آموزی به صورت مجازی دارید؟ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *