سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن + [خلاصه قسمت ۴]

دانلود قسمت 4 مانکن به همراه خلاصه داستان چهارم Mannequin

قسمت چهارم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی بابک کایدان و سرمایه گذاری علی طلوعی، شنبه ۲۳ شهریور ماه وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.

در خلاصه قسمت 4 مانکن آمده است که : « همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند، عاشق و معشوق می بایست با رنج های بسیاری برای دوام عشق شاعرانه شان روبرو میشوند … »  با سریال ماگرتا همراه باشید .

قسمت ۴ مانکن
قسمت ۴ مانکن

دانلود سریال مانكن قسمت چهارم

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت بالا Mannequin Series

پوستر قسمت چهارم سریال مانکن
پوستر قسمت چهارم سریال مانکن

خلاصه قسمت چهارم سریال مانکن

در قسمت قبل دیدیم که حضور ناگهانی کتایون در بیمارستان همه را شوکه کرد. او می‌خواست با این کارش به کاوه نشان دهد که اگر بخواهد می‌تواند در عرض چند ثانیه زندگی اش را نابود کند. 

بعد از سال‌ها مواجهه‌ی کتایون با مادر کاوه نشان داد که آن‌ها گذشته‌ی خاص و پیچیده‌ای داشته اند چرا که مادر کاوه به هیچ عنوان نمی‌خواست که کتایون بالای سر سلمان بماند تا مبادا او بیدار شود و هیجان ناشی از دیدار کتایون حالش را بد کند.

این دیدار به جز این که جدیت کتایون را به کاوه ثابت کرد به او فهماند که چیزی بیشتر از اختلافاتی که کتایون از گذشته شان گفته در میان است. پدر کاوه هم در خلوتش با کاوه به او گوشزد می‌کند که ورشکستی او ناشی از اشتباهات خودش نبوده و قطعا کسی برایش پاپوش دوخته است.

محمدرضا فروتن که اولین بازیگری بود که به پروژه‌ی مانکن پیوست در قسمت سوم مانکن با نقش اخگر وارد داستان شد. اخگر در ظاهر فردی قدرتمند و ثروتمند است که برای کسانی که لطفی به او می‌کنند سنگ تمام می‌گذارد و محبتشان را بی جواب نمی‌گذارد.

حضور اخگر و نزدیک شدن همتا به او، دوگانه‌ای میان اخگر و همتا همچنین کتایون و کاوه به وجود خواهد آورد که پیش برنده‌ی داستان مانکن خواهد بود.

مانکن هنوز در پیش درآمد قصه است و هنوز وارد داستان اصلی نشده است. هرچند این کندی، که به نظر از متوسط سریال‌های ایرانی دیگر هم کند‌تر است، هنوز برای مخاطبان آزار دهنده نشده است و کسانی که سریال را دیده اند و در فضا‌های مجازی کامنت می‌گذارند از سریال و بازیگرانش راضی هستند و مشتاق برای دیدن ادامه‌ی آن.

خلاصه قسمت چهارم سریال مانکن
خلاصه قسمت چهارم سریال مانکن

بازیگران سریال مانکن : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =