سینما ، تئاتر ، تلویزیونفرهنگ و هنر

قسمت یازدهم سریال سالهای دور از خانه + دانلود قسمت ۱۱

دانلود قسمت 11 سال‌های دور از خانه یا همان فصل دوم شاهگوش با لینک مستقیم

قسمت یازدهم سریال سالهای دور از خانه اسپین‌آف سریال کمدی «شاهگوش» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود پخش شد.

در خلاصه قسمت یازدهم سریال سال های دور از خانه آمده : خانم طالبی که به خاطر گروه خون بمبئی کارهای خنجری را تحمل می‌کند، مجبور به زندگی با خاندان زهره شده است! خنجری هم که می‌بیند جایگاهش ضعیف شده، با کمک ظفرعلی می‌خواهد خودش را پیش خانم طالبی عزیز کند. از طرفی به نظر می‌رسد یزید از بودن ویلوچی‌ها و شلوغ‌کاری‌های آن‌ها در عمارت چندان هم ناراحت نیست…

قسمت ۱۱ سریال سالهای دور از خانه
قسمت ۱۱ سریال سالهای دور از خانه


دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت یازدهم

دانلود قسمت 11 سالهای دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود قسمت ۱۱ سریال سال های دور از خانه با همه کیفیت های عالی و لینک مستقیم

پوستر قسمت ۱۱ سال های دور از خانه
پوستر قسمت ۱۱ سال های دور از خانه

خلاصه داستان سال های دور از خانه

در قسمت قبل دیدیم که ویلوچی‌ها به عمارت خانم طالبی لشکر کشی کردند و خانم طالبی به همراه یزید وارد خانه شدند و با آشوبی که خنجری به پا کرده است روبرو می‌شود.

تنها کورسوی امید خانم طالبی هم خون بودن پسرخاله‌ی خنجری، ظفرعلی، است که اگر خون او هم مانند خنجری باشد دیگر از دست خنجری و دردسر هایش رها می‌شوند. در این بین، اما یزید که هنوز از گم شدن عقاب و آسیب دیدن ماشینش خبر ندارد با دیدن دختر خاله‌ی امیریل لبخندی به پهنای صورت صورتش می‌نشیند و ظاهرا دل به او می‌بازد…

سر و صدا و شلوغ بازی‌ها و بزن وبرقص‌های ویلوچی‌ها که در ابتدا بامزه به نظر می‌رسید دیگر نه تنها جالب نیست که بیشتر آزار دهنده می‌نماید و صحنه‌های تعقیب و گریز‌های امیریل و آن‌ها دیگر خسته کننده و تکراری شده است. این اتفاقی است که برای اکثر شوخی ها، تکیه کلام‌ها و ژست‌های سال‌های دور از خانه می‌افتد و آن‌ها آنقدر استفاده و مستعمل و تکراری می‌شوند که عملکردی بر ضد خود پیدا می‌کنند و باعث نا امیدی می‌شوند.

در قسمت یازدهم سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»، خانم طالبی که به خاطر گروه خون بمبئی کار‌های خنجری را تحمل می‌کند، مجبور به زندگی با خاندان زهره شده است!

خنجری هم که می‌بیند جایگاهش ضعیف شده، با کمک ظفرعلی می‌خواهد خودش را پیش خانم طالبی عزیز کند. از طرفی به نظر می‌رسد یزید از بودن ویلوچی‌ها و شلوغ‌کاری‌های آن‌ها در عمارت چندان هم ناراحت نیست!

سال‌های دور از خانه بعد از گذشت ۱۰ قسمت باید به پختگی مطلوب می‌رسید و مخاطبانش را راضی و مشتاق برای دیدن ادامه‌ی قسمت‌ها می‌کرد، اما این اتفاق به هیچ وجه نیفتاده است و کسانی هم که از ابتدا با سریال همراه شده بودند بعد از ۱۰ قسمت کمی از آن زده شده اند و به فکر ادامه ندادن همراهی افتاده اند.

«سال‌های دور از خانه» نخستین اسپین‌آف ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در «شاهگوش» حضور داشتند تمرکز دارد. این سریال، ماجرا‌های آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری ۱۱۰ ملت، روایت می‌کند.

سال‌های دور از خانه پس از دو قسمتی که اندکی تنوع در فرم روایتش ایجاد شد و در شلوغی و ترافیک آدم‌های درگیر، هر کس به قدر کفایت دیالوگ و اکت مناسب داشت، دوباره به حالت قبلی خودش یعنی پر حرفی‌های خنجری برگشت.

این بار صدای آزاردهنده و پرگویی‌های خنجری را، پسر خاله اش ظفرعلی هم همراهی می‌کند که دارای همان لحن و همان جنس صدای آزاردهنده‌ی خنجری است.

امیدواریم سال‌های دور از خانه در قسمت‌های آینده اش این فرم را ادامه ندهد و روایت را شخصیت‌های مختلف سریال با رنگ و بوی خودشان پیش ببرند.

چرا که همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، سپردن همه‌ی بار کمدی سریال به دوش خنجری خیلی زود در هر قسمت تکراری می‌شود و چاره اش دو برابر کردن نقش خنجری از طریق کپی پیست کردن تیپش در ظفرعلی نیست. این کار فقط میزان ملال آور بودن را دو برابر می‌کند.

احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران نقش خنجری و زهره هستند و آزیتا حاجیان، احسان کریمی، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، مهرناز بیات، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، خسرو احمدی بازیگران این سریال کمدی هستند.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *