ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد پاییز نگارش سوم ابتدایی

در مورد فصل پاییز و زیبایی های آن یک بند بنویسید ، برای کتاب نگارش فارسی کلاس سوم ابتدایی

در مورد پاییز و زیبایی های آن یک بند بنویسید، نگارش فارسی پایه سوم : برای مشاهده متن های زیبا در مورد پاییز در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: یک بند در مورد مسجد نگارش سوم

یک بند در مورد پاییز نگارش سوم ابتدایی

یک بند در مورد پاییز کلاس سوم ابتدایی

متن اول : من پاییز را خیلی دوست دارم چون در پاییز صحنه ها و اتفاقات زیبایی را می بینیم که وقتی برگ درختان روی زمین می ریزند و من از میان آن می گذرم، در عین حال باد پاییزی آنها را به حرکت در می آورد و حس بسیار زیبایی به من دست می دهد. من پاییز را به خاطر باران هم خیلی دوست دارم، چون من عاشق روزهای بارانی هستم. پاییز فصل سرد و گرمی در کنار هم است، سردی هوا در کنار گرمی رنگ های برگ ها، اصلا کسی هست که پاییز را دوست نداشته باشد؟ من که بعید می دانم.

متن دوم : من پاییز را یک فصل جادویی می دانم زیرا این فصل برای من حسی از بندگی خداوند دارد. در واقع پاییز تنها فصلی است که در آن می توانیم رنگ های زیبا زرد، نارنجی، قرمز و قهوه ای را در همه جا پخش شده دید و این یکی از معجزات طبیعت و فصل پادشاهی رنگ ها می باشد. روزهای پاییزی کمی سرد است و باید مراقب باشیم سرما نخوریم. باد پاییزی برخلاف باد بهاری درختان و موجودات را به خواب زمستانی می برد.

متن سوم : من پاییز را خیلی دوست دارم چون وقتی مدرسه شروع می شود دوباره دوستانم را می بینم و خیلی خوشحالم. همچنین میوه های پاییزی یعنی سیب و انار خیلی خوشمزه هستند، من خیلی انار دوست دارم چون مادرم همیشه می گوید انار جزو میوه های بهشتی است و خیلی خواص دارد. در پاییز ما می توانیم دوباره کتاب و لباس جدید بخریم و این خیلی خوب است، اما من امسال کیف نخریدم چون کیفم نو بود، در عوض پول آن را به جشنواره عاطفه ها دادم تا دانش آموزانی که کیف ندارند بخرند.

همچنین بخوانید:
انشا در مورد خش خش برگ ها
و
انشا در مورد اگر معلم نگارش بودم

☑️ به پایان مقاله «یک بند در مورد پاییز نگارش سوم ابتدایی» رسیدیم، اگر دیدگاهی در این زمینه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین اگر به پاسخ سوال های درسی دیگری نیاز داشتید آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل سرچ نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.