ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد مسجد نگارش سوم ابتدایی

یک بند در مورد مسجد محل زندگی خود بنویسید نگارش کلاس سوم ابتدایی

یک بند در مورد مسجد بنویسید نگارش سوم ابتدایی : برای مشاهده متن کودکانه درباره «مسجد محل نماز خواندن» در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: مهمترین مساجد مسلمانان را نام ببرید

یک بند در مورد مسجد نگارش سوم ابتدایی

یک بند در مورد مسجد برای کلاس سوم

نوشته اول : مسجد خانه خدا، جایگاه انبیا و رسولان وحی و پناهگاه مؤمنان است و یکی از مهمترین فعالیت های مذهبی و فرهنگی مساجد اقامه نماز جماعت در سه وقت صبح، ظهر و شب است. در محله ما نیز یک مسجد با صفا به اسم مسجد امام علی وجود دارد که همیشه از آنجا بوی زندگی و عشق به خداوند به مشام آدم می رسد. من هر وقت که به آنجا می روم خداوند را در نزدیکی خودم حس می کنم و دیگر از هیچ چیزی نمی ترسم.

نوشته دوم : همه ما کم و بیش از مسجد و عشقی که در آن وجود دارد آگاهیم، به همین دلیل من می خواهم از مسجد محل زندگی‌ام برای شما بنویسیم. نام مسجد محله‌ی ما مسجد ابوالفضل است که به گفته پدرم ۳۰ سال پیش ساخته شده است. در مسجد محله ما همیشه تابستان ها برنامه های قرآن خوانی و کتاب خوانی خوبی برگزار می شود و اکثر عیدها مثل عید فطر در آن برای خواندن نماز عید دور هم جمع می شویم و این خیلی زیبا و دوست داشتنی است.

نوشته سوم : مسجد جایی است که ما در آن یاد می گیریم چگونه بیشتر به خداوند نزدیک شویم و در زندگی فقط از او کمک بخواهیم. مسجد مکانی است که هم آدم ها قدرتمند و ثروتمند می توانند در آن حضور داشته باشند و هم آدم های فقیر و نیازمند، در واقع این مکان پناهگاه همه مومنان است و خداوند در خانه اش را برای همه انسان ها باز گذاشته است. راستی امروز فهمیدم که امام علی (ع) با اینکه می دانست به دست ابن ملجم در مسجد به شهادت می رسد باز هم به نماز جماعت رفت.

همچنین بخوانید: انشا در مورد نماز جماعت

☑️ به پایان مقاله «یک بند در مورد مسجد» رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *