ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند توصیفی در مورد گلدان گل کلاس چهارم

یک بند توصیفی در مورد گلدان گل بنویسید کلاس چهارم به صورت خلاصه و کوتاه

به یک گلدان گل با دقت نگاه کنید ویک بند توصیفی بنویسید از کتاب نگارش فارسی پایه چهارم دبستان ؛ برای مشاهده یک بند توصیفی در مورد گلدان گل کلاس چهارم در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب نگارش درس ۷ کلاس چهارم

یک بند توصیفی در مورد گلدان گل کلاس چهارم

یک بند توصیفی در مورد گلدان گل کلاس چهارم

متن اول : گلدان زیبای من گرد، سفید و براق است و درون آن گل رز بسیار زیبایی را کاشته‌ام. گل رز من برگ های سوزنی و نوک تیزی دارد و من هر روز آن را آبیاری می کنم و با عشق و محبت زیادی با آن برخورد می کنم. من مطمئنم که گلدان و گل زیبایم صدای من را می شنوند و از داشتن دوستی مثل من خوشحال هستند.

متن دوم : گلدان من یک گلدان سفالی بزرگ و قرمز است که آن در گوشه باغمان قرار داده‌ام. به نظر من داشتن گلدان خیلی حس خوبی به آدم می دهد زیرا من هر موقع که به آن نگاه می کنم موجودی دوست داشتنی با شکم بزرگ و برآمده می بینم که گلش را مثل مادری که فرزندش را در آغوش می گیرد بغل کرده و مراقبش است. این گلدان من بر خلاف گلدان های گران قیمتی که درون آن ها گل های مصنوعی گذاشته شده است مهربان و تمیز و سرشار از زندگی است.

متن سوم : گلدان من یک گلدان شیری رنگ است که درون آن یک گل نارنجی خورشیدی کاشته شده است. اون خیلی زیباست و با اینکه نمی تواند صحبت کند ولی من می توانم با او صحبت کنم و از ظاهرش احساسات آن را متوجه شوم. من هر روز به او آب می دهم و با او صحبت می کنم و می بوسمش و امیدوارم حرف‌هایم را بشنود و احساسم را نسبت به خودش بفهمد.

همچنین بخوانید:
معنی لغات درس ۷ فارسی چهارم
و
جواب درک مطلب های درس هفتم فارسی چهارم

☑️ به پایان مقاله «به یک گلدان گل با دقت نگاه کنید ویک بند توصیفی بنویسید» رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.