ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب مثل نویسی صفحه ۳۲ نگارش یازدهم ⚡️ گسترش ضرب المثل ها

گسترش و بازآفرینی ضرب المثل های صفحه 32 کتاب نگارش پایه یازدهم

جواب مثل نویسی صفحه ۳۲ نگارش یازدهم ؛ مثل های زیر را بخوانید، سپس یکی را انتخاب کنید و آن را گسترش دهید. برای مشاهده جواب در ادامه با بخش ضرب المثل ماگرتا همراه باشید.

جواب مثل نویسی صفحه ۳۲ نگارش یازدهم

گسترش ضرب المثل بار کج به منزل نمی رسد صفحه ۳۲ نگارش یازدهم

اقداماتی که با بی دقتی و بی احتیاطی انجام می شود خطرناک است و ممکن است در آینده با مشکلات و… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل زبان خوش، مار را از سوراخ بیرون می آورد

گفتار خوب و استفاده از کلمات دلنشین تاثیر بی نظیری دارد و این تاثیر می تواند غیرممکن ها را ممکن کند و در جایی که… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که در اوست صفحه ۳۲ نگارش یازدهم

رفتار و گفتار افراد بازتابی از درون آنهاست و در واقع بدون شک می توان گفت رفتار هر کس نشان دهنده افکار اوست و… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل از این گوش می گیرد، از آن گوش در می کند

گاهی از اطرافیان خواسته هایی داریم و انتظار داریم که خواسته های ما را برآورده کنند اما می بینیم که آن ها بدون توجه و… برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.


همچنین بخوانید: جواب درس اول نگارش یازدهم

✅ به پایان گسترش ضرب المثل ها و جواب مثل نویسی صفحه ۳۲ نگارش یازدهم رسیدیم، برای مشاهده پاسخ سایر صفحات نگارش پایه دهم کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.