ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد عید فطر ✳️ با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری

موضوع انشا و متن :‌ عید سعید فطر مسلمانان ... به همراه مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری

انشا در مورد عید فطر : برای مشاهده متن انشا برای موضوع عید سعید فطر در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: داستان کوتاه در مورد عید نوروز 

انشا در مورد عید فطر

انشا با موضوع عید فطر

مقدمه : عید فطر هدیه ویژه خداوند به روزه دارانی است که ۳۰ روز کامل تمام و کمال از دستورات خداوند یکتا پیروی کردند و با روزه گرفتن بیش از بیش نشان دادند که چقدر به خداوند ایمان دارند. در این روز روزه گرفتن حرام است و همه مسلمانان موظف هستند زکات فطره (صدقه مخصوص افطار) خود را به عنوان سپاسگزاری از خداوند بخاطر اینکه وی را قادر به گرفتن روزه واجب کرده است بپردازند.

بدنه انشا : من از ماه رمضان امسال درس های خیلی خوبی گرفتم، در سال های گذشته چون سنم کمتر بود نمی توانستم بفهمم که ماه رمضان چقدر خوب است. در این ماه قشنگ متوجه توجه بیشتر خداوند به خودم شدم و با گرسنگی که به من فشار می آورد بیشتر از قبل خداوند را به خاطر نعمت هایی که به من داده است شکر کردم. همچنین فهمیدم که فقرا و انسان های نیازمند چه فشار زیادی را تحمل می کنند و تصمیم گرفتم تا جایی که می توانم کمک حال آن ها باشم و به هر بهانه ای آن ها را خوشحال کنم. بدون شک ماه رمضان امسال نقش بسیار ویژه ای در شخصیت آینده من خواهد داشت و امیدوارم این درس ها را فراموش نکنم.

نتیجه گیری : از عید فطر نتیجه می گیریم که پایان هر سختی و دشواری بالاخره آسایش است و همین سختی هاست که باعث شیرین شدن نتیجه می شود. همچنین عید فطر به ما آموزش می دهد کسانی که در برابر خواسته های خود تسلیم نشوند و بتوانند به هدفی که دارند استوار بماند حتما به نتیجه دلخواه شان می رسند و توسط خداوند نیز حمایت می شوند. در آخر بد نیست همیشه بعد از انجام یکسری کارها به این فکر کنیم که آیا اصلاً به چیزی رسیده ایم؟

همچنین بخوانید: انشا در مورد یک روز برفی

✅ به پایان انشا در مورد عید سعید فطر رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. نیایش💋💋💋💋 گفت:

    سلام ممنون بایت متنتون این سایت بهترین است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *