سرگرمیفیلم و بازی

UAV در کالاف دیوتی موبایل چیست

چگونه از پهپاد UAV در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنیم؟ چگونه یو ای وی را فعال کنیم و چرا گزینه آن خاموش است؟

معنی و کاربرد UAV در بازی Call of Duty موبایل چیست؟ کالاف دیوتی جذاب ترین بازی اکشن موبایلی است و اینقدر ابزارهای مختلف در آن وجود دارد که گاهی ما را گیج می کند، یکی از این ابزارها پهپاد یو ای وی می باشد که آن را به طور کامل در ادامه در بخش ترفند و بازی ماگرتا معرفی می کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین بازی های تفنگی اندروید

uav در کالاف دیوتی موبایل چیست

معرفی پهپاد UAV در کالاف دیوتی موبایل

پهپاد یو ای وی یکی از ابزارهای فوق العاده در بازی کالاف می باشد که شما و هم تیمی های‌تان توسط آن می توانید به راحتی از موقعیت دشمن ها آگاه شوید، آن ها را غافلگیر کنید و با زدن تیر خلاص آن ها را بکشید. برای دسترسی به این پهپاد باید پیش نیاز های آن که در جدول زیر آمده است را داشته باشید.

لول مورد نیاز۹
Kill مورد نیاز۴
توضیحاتموقعیت دشمنان را به متحدان شما نشان می دهد.

نکات مهم و ترفندهای پهپاد UAV

زمانی که شما این پهپاد را فعال می کنید به طور منظم نقشه را برای شما پالس کرده و آخرین موقعیت مکانی دشمنان را نشان می دهد، فقط باید دقت داشته باشید که این پالس ها در یک فاصله زمانی خاص رخ می دهد و بعد از گذشت مدتی متوقف می شود و شما باید در این فاصله زمانی موقعیت دشمنان را شناسایی کرده و آن ها را به هلاکت برساند. هنگام نزدیک شدن به دشمنان خیلی مراقب باشید زیرا ممکن است تغییر موقعیت داده باشند.

نکته مهم دیگر درباره پهپاد UAV این است که دشمنان می توانند با استفاده سلاح های ضد هوایی آن را منهدم کنند پس شما باید با سرعت بالا و در زمان صحیح از آن استفاده کنید. همچنین بهترین مکان برای استفاده از این پهپاد نقشه های سر بسته و دارای سقف می باشد زیرا سقف مانع دید دشمنان می شود و نمی توانند آن را ساقط کنند.

اگر تیم شما پهپاد فعال نداشت می توانید از Killstreak استفاده کنید. اما اگر پهپاد فعال داشتید صبر کنید تا زمان آن تمام شود و سپس از این پهپاد استفاده کنید تا مدت زمان استفاده از آن ها را به حداکثر برسانید. این پهپادها فقط زمانی فعال می شوند که شما در طول مسابقه توسط دشمنان کشته نشوید و در کنار آن چند کشتار متوالی داشته باشید.

🔰 در این نوشته با قابلیت UAV در کالاف دیوتی موبایل آشنا شدیم، اگر شما نیز مطلبی برای گفتن دارید حتما آن را از بخش نظرات با سایر گیمر های سایت به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.