ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد آینده من ☑️ با مقدمه و نتیجه گیری

انشاء دانش آموزی و ساده روان در مورد آینده من با مقدمه و نتیجه گیری و توصیفات زیبا

انشا در مورد آینده من: همه چیز در مورد آینده من با دست خودم رقم می خورد و شکل می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

انشا پیشنهادی : انشا در مورد تصمیم گیری

انشا در مورد آینده من

انشا در مورد آینده من

مقدمه: آینده هر کس به طور قطع مشخص و واضح نیست و هر فرد خودش می تواند با برنامه ریزی دقیق و منظم و استفاده از ثانیه های اکنون و داشتن راهنمای و مشاور قوی آن را به صورت دلخواه رقم بزند.

بدنه: آینده من با دستان تلاشگر و کارآمد من رقم خواهد خورد. روزهای روشن را با دستان خود خواهم ساخت و قایق زیبای خیالم را تا دوردست ها راهی خواهم کرد. من هیچ وقت از تلاش و تکاپو دست نخواهم کشید و همواره خدا را بزرگترین حامی خود خواهم دانست و تلاش من متوقف نخواهد شد.

آینده من متعلق به خودم بوده و کسی نمی تواند برایش برنامه ریزی کرده و یا مرا از انجام کاری باز دارد. من با همه وجودم با حمایت پدر و مادر و معلمان و مشاورانم و با در دست داشتن نقشه راه به سوی پیشرفت و تعالی و خود سازی و در نهایت تکامل قدم خواهم گذاشت. روزهای سخت و پر از حادثه مرا از کاری باز نخواهند داشت و من همچنان قدم بر می دارم و کم کم می تازم. آینده من مانند آسمان زیبای شب سوسو زن است و روشن.

من هیچ گاه از حوادث و معضلات پیش رو نخواهم نالید و برای ساختن آینده تمام تلاش خود را به کار خواهم بست. من یک انسانم و انسان شکست ناپذیر است و دنیای درونش هیچ وقت قابل پیش بینی نخواهد بود. من بی وقفه و بی آنکه ذره ای ناامیدی به خود راه دهم با حمایت خداوند راه خود را پیش می برم و آینده روشنی را برای خود رقم می زنم.

زندگی را با همه هنر و توانایی خویش به کار می برم و می دانم که هیچ تلاشی نزد خداوند بی نتیجه و پاسخ نخواهد ماند.

نتیجه گیری: ساختن آینده سخت نبوده و با کمی برنامه ریزی و دقت در سپری کردن عمر می توانید روشن ترین و زیباترین روزهای آینده خود را رقم بزنید. پس با در دست داشتن نقشه راه آینده با هدفی مشخص به جلو بتازید.

انشا در مورد آینده خود را چگونه بسازیم

مقدمه: آینده از آن کسانی است که امروز خود را سخت کوشیده اند و وقت گرانبهای خود را هدر نداده اند، این طلای بی بازگشت را قدر بدانیم و برای ساختن آینده قدم مفید و مستمر بردارید.

بدنه: زندگی در هر شرایط نیاز به تلاش و تکاپو دارد، بهتر است برای قدم به قدم، ثانیه به ثانیه لحظات ارزشمند عمر خود برنامه ریزی منظم و مرتب و بی حاشیه ای داشته باشید .هیچ وقت تبلیغات و سخنان دیگران شما را ناامید نکند. بدانید که هیچکس اندازه خودتان به شرایطتان آگاه نیست.

با دستان هنرمند و افکار زیبا و توکل به خدای بی همتا آینده روشنی برای خودتان رقم بزنید .هیچ کس نمی تواند آینده پرفروغ شما را خدشه‌دار کند، مگر اینکه خودتان راه را برایش بگشایید. آینده راه پر و پیچ و خمی است که نیاز به یک راهنما و مشاور دارد، چنانچه مشاوری دلسوز و حساس دستتان را بگیرد و هدفتان مشخص و روشن باشد، به خوبی و آسانی به سرمنزل مقصود خواهید رسید.

شما سکان دار کشتی آینده زندگی خودتان  هستید اگر از طوفان حوادث، تندباد های مخالف زندگی، حرکت‌های تند دریا بترسید در بین راه کشتی تان به گل خواهد  نشست و مجبور به توقف خواهید بود.

بهتر است هیچ وقت از هیچ موضوعی نهراسید و بدانید که هر سختی و مشکل شما را برای رسیدن به هدفی بزرگ آماده می‌کند یا بهتر است بگویم هر سختی و مشکل از شما آزمونی می گیرد تا شما بهتر و  ورزیده تر گردید. آینده را برای خود بزرگ نکنید و برای رسیدن به روزهای روشن زندگی ، چراغ دانایی و دوست و همراه خوب را در کنار خود داشته باشید و از کمک هایش بهره ببرید.

یکی از راه های رسیدن به آینده خوب داشتن و تلاش برای تحصیلات عالی است. اگر از دوران کودکی تحصیلات خوب و مناسبی را در پیش بگیرید می توانید آینده ای درخشان و پرفروغ را همراه داشته باشید.

آینده پر از روزهای روشنی است که امروز ساخته اید، پس امروزتان را قدر بدانید تا فرداهای شما پر از گل و بلبل و بهار باشد. گل های امید را به باور برسانید و از هیچ مانعی ترس و واهمه به خود راه ندهید.

نتیجه گیری: آینده من و هر کس دیگر در صورتی درخشان خواهد بود که مسئولیت و مشکلات زندگی خود را بر دوش گرفته و برای روزهای خوب و روشن و پر از عشق تلاش خود را دو صد چندان کنیم.

انشاء های پیشنهادی :
انشا در مورد آلودگی صوتی
و
انشا در مورد تنهایی
و
انشا در مورد آرش کمانگیر

☑️ به پایان انشا درباره آینده من رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *