ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد لبخند ⚡️ با مقدمه، بدنه و نتیجه گیری

متن های انشاء زیبا و روان درباره زیباترین لبخند دنیا با توصیفات شنیدنی

انشا در مورد لبخند : زیباترین نقشی که بر هر چهره نقش می بندد، لبخند است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در بخش انشا ماگرتا با ما همراه شوید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد خندیدن

انشا در مورد لبخند

انشا در مورد با لبخند دنیا زیبا می شود

مقدمه: به هر رویی که نگاه می کنم، اگر نقش لبخند باشد، حتما زیبا و دیدنی خواهد شد و اگر اخم کند و غم زده باشد، انسان تمایلی به دیدارش نخواهد داشت و شاید هم غمگین شود.

بدنه: چه قدر صورت انسان ها را زیبا می کنی، هرکس که لبخند می زند، دنیا هم روشش را تغییر داده و برایش شادی مهیا می کند. روزهایی که غم بر روی هرکس نقش می بندد انگار جهان ماتمکده شده و هیچ کس نمی تواند این زنگار از دل کسی بردارد. نقشی که می تواند هر نقش غمزده را بردارد، لبخند است که کارگشاست.

لبخند نقش روی گل و خورشید و مهتاب هم هست، خورشید از آنکه روی همه می خندد این همه گرم است و مهربان، خنده گل را می بینید که چه قدر همه جا را معطر کرده است و از بوی خوشش دنیا معطر می شود. خنده مهتاب و سوسوی ستاره های دور دست را ببین که چگونه به جهان و شب پر از تاریکی لبخند می زنند و برای دیگران نقش لبخند را خاطره می کنند.

گل آفتابگردان را دیده اید که چگونه روی خورشید لبخند می زنند و همیشه به سمت خورشید در حال چرخش هستند و روی طلایی خود را از خورشید امانت گرفته اند، خنده و لبخندشان را نگاه کن و درس شادی بیاموز. لبخند گل های بهاری را ببین و از کوتاهی عمرشان درس بیاموز که چند روزی بیشتر نیستند، ولی همان چند روز می خندند و شادند.لبخند را در چهره ماندگار کنید و بدانید که هیچ غمی ماندگار نخواهد بود و روزی غم هم تمام خواهد شد.

نتیجه گیری: خنده بر هر درد بی درمان دواست و با لبخند شروع می شود. لختی بخند و از گل ها درس شادی بیاموز که بی توقع می خندند و امید ندارند که کسی برایشان کاری کند.

انشا در مورد زیباترین لبخند دنیا

مقدمه: زندگی شاید همین خنده بادبادک ها در هوا و رقص و خنده کاغذی بادکنک های کودکان باشد، حال که بنای دنیا بر رفتن است و تمام شدن این جرعه ناب، غم و غصه چرا، اندوه چرا و نشستن در کنجی و غم خوردن چرا…

بدنه: لبخند نارون و بید را در بهار دیده ای که چگونه باغ را شاد می کنند ، لبخند ابر بر زمین را خوب یاد بگیر که چه طور همه جا سبز می شود و عطر ناب بهاری همه جا را مست می کند. خنده نسرین در سینه کوه و ان یاس بی ادعا را دیده ای، آن موج آرم و بی غرور را با خنده های قایق کاغذی خوب و دقیق نگاه کن که با هر لبخندش، صدف و مروارید را مهمان ساحل می کندو خنده بر لب کودکان مسافر می نشیند.

کاش می توانستم لبخند ماه را هم قاب کنم و در یک شب بی نور برایت بفرستم تا خوب و خوش بمانی و زندگی خود را بسازی، لبخند راز شاد زیستن و خوب زندگی کردن است. هنگام بهار خنده رود در دامن کوه را ببین که چگونه در دامنه کوه رقص کنان از وسط کوه از راه می رسد. چه لبخندهایی که قند در دل آب می کند و چه صورت هایی که با این نقش زیبا می شوند و خاطره انگیز، خنده گل رز و سرخ در دم صبح، بلبل را شیفته کرده و شیدا، راز لبخند در عشق است و چه بسیار لبخند هایی که عمری عشق و عاشقی را در پی خواهد داشت.

دفتر خنده گل با شیدایی بلبل شروع شده و در پاییز با بزم پاییز به پایان می رسد. لبخند خورشید است که در سرمای دی دانه های فسرده را جانی می دهد و تا آمدن بهار منتظر می مانند و برای سبز شدن منت باران بهاری را می کشند. آن تک درخت قدیمی در دل کویر را نگاه کنید که چگونه در دل شب به مهتاب لبخند می زند و برای بهارش طلب باران می کند. آن مادری که به انتظار لبخند فرزندش لحظه شماری می کندو ان دانش آموزی که برای خنده و لبخند معلم ساعت ها لحظه شماری می کنند. کودکی که در انتظار خنده مادر می ماند و هزاران بهانه می گیرد. بیایید این نعمت رایگان را قدر بدانیم.

نتیجه گیری: هیچ وقت لبخند را از دیگران دریغ نکنید و بدانید که نعمتی است که هزینه ای ندارد و چنانچه لبخند بزنید اغلب امور روبه راه شده و هیچ کس نمی تواند دلخوشی شما را بگیرد. لبخند تو خلاصه خوبی هاست،لختی بخند، خنده گل زیباست.

انشاهای پیشنهادی:
انشا در مورد نیکوکاری و کمک به دیگران
و
انشا در مورد عشق

☑️ به پایان متن های انشا در مورد لبخند رسیدیم، اگر دیدگاهی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.