ادبیاتفرهنگ و هنر

یک بند در مورد آب بنویسید نگارش فارسی سوم دبستان

یک بند و متن در مورد موضوع های کوچک تر آب بنویسید از صفحه ۸۷ کتاب نگارش فارسی سوم دبستان

یک بند در مورد آب ؛ جواب سوال به موضوع آب فکر کن آن را به موضوع های کوچک تر تقسیم کن یک موضوع را انتخاب کن و در مورد آن یک بند بنویس کتاب نگارش فارسی سوم ابتدایی ، برای مشاهده متن های در رابطه با موضوع های کوچک تر آب ، در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: یک بند در مورد پرچم ایران سه رنگ دارد صفحه ۹۷ نگارش سوم

یک بند در مورد آب بنویسید نگارش فارسی سوم دبستان
یک بند در مورد آب بنویسید نگارش فارسی سوم دبستان

یک متن در مورد موضوع کوچک تر آب نگارش پایه سوم ابتدایی

موضوع کلی: آب
موضوع کوچکتر: صرفه جویی در آب

آب نعمت بزرگی است که خدا به همه ی موجودات داده است. بدون آب زندگی کردن ممکن نیست. بر خلاف آب های شور، آب های شیرین و آشامیدنی بر روی زمین کم هستند و ما باید در مصرف آب صرفه جویی نماییم.

آب ماده ی با ارزشی است که باید در حفظ آن بکوشیم تا دنیای خوب تر و زیبا تری داشته باشیم. چون آب بیشتر نیاز های ما را تامین می کند. مثلا: آب خوردن، حمام رفتن، لباس شستن، غذا درست کردن و چیز های زیاد دیگری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

اگر آب نبود تمام موجودات زنده از بین می رفت و دنیا دنیای خوبی برای ما نمی شد. پس سعی کنیم در مصرف آب صرفه جویی کنیم.

باز گذاشتن شیر آب، شستن ماشین با‌ آب لوله کشی، حمام طولانی، شستن حیاط با آب،‌ باز ماندن زیاد شیر آب موقع ظرف شستن و … همه نمونه هایی از هدر رفتن آب هستند. ما باید راه های صرفه جویی در مصرف آب را به خوبی یاد بگیریم و سعی کنیم تا از این نعمت بزرگ خداوند به درستی استفاده کنیم.

همچنین بخوانید: یک بند در مورد پاییز نگارش سوم ابتدایی

✅ به پایان انشا یک بند در مورد موضوع های کوچک تر آب از کتاب نگارش فارسی سوم دبستان رسیدیم، اگر پیشنهاد یا سوالی در این رابطه داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.