ادبیاتفرهنگ و هنر

شرح حال خود را در یک بند بنویسید (خودتان را معرفی کنید)

جواب صفحه ۲۷ نگارش فارسی ششم : خودتان را معرفی کنید و شرح حالی از خودتان بنویسید

شرح حال خود را در یک بند بنویسید و خودتان را معرفی کنید، صفحه ۲۷ کتاب نگارش فارسی ششم. برای مشاهده متن هایی در این زمینه در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا با همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب درس ۳ نگارش ششم

شرح حال خود را در یک بند بنویسید خودتان را معرفی کنید نگارش ششم

شرح حال خود را در یک بند بنویسید نگارش ششم

من در ماه ….. و سال ….. در شهر ….. به دنیا آمدم. از کودکی پر جنب و جوش بودم و دوست داشتم به پدر و مادرم در کارهایشان کمک کنم. به نقاشی علاقه دارم و هر روز تمرین می کنم. خوش اخلاق و مهربانم و با دوستانم به گرمی برخورد
می کنم. به درس خواندن علاقه دارم و همیشه سعی می کنم بهترین دانش آموز کلاس باشم.

سلام اسم من ….. می باشد. من در شهر ….. زندگی می کنم و ۱۲ سال سن دارم. غذای مورد علاقه من کوفته، کله پاچه، ژله و … می باشد. من عاشق رنگ آبی هستم و چیزهایی مثل درس خواندن که باعث می شود پیشرفت کنم حس خوبی به من می دهد. من دوست دارم در آینده یک انسان موفق باشم و به هدفم که ….. است برسم.

من در دهمین روز از اولین ماه تابستان سال ۱۳۸۶ در ….. به دنیا آمدم. اسم من ….. است و الان یک (دختر یا پسر) کلاس ششم هستم. من با خانواده‌ام در شهر …… زندگی می کنیم. دوستانم به من می گویند که شما خیلی خوب هستید و من را به نظافت می شناسند.

نکاتی درباره اینکه چگونه خودمان را معرفی کنیم

متن های بالا چند نمونه از روش های دادن شرح حال خود بود، اگر شما نیز می خواهید چنین متن هایی بنویسید حتما باید از موارد زیر در آن ها استفاده کنید:

  • اطلاعاتی درباره والدین و بزرگترها
  • اطلاعاتی درباره خواهر و بردار بزرگ تر
  • اطلاعاتی درباره تاریخ تولد و شهر محل تولد
  • شرح حالی از بهترین یا بدترین اتفاق زندگی تان
  • بیان مسیر زندگی تان و ماجراهایی که اتفاق افتاده
  • نوشتن اطلاعاتی درباره اینکه چه هدفی در زندگی دارید

همچنین توجه داشته باشید که بهتر است متن شما تاثیر گذار باشد و طوری نوشته شود که نویسنده تا آخر آن را بخواند.

همچنین بخوانید: تحقیق در مورد چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم

☑️ به پایان توضیحات «شرح حال خود را در یک بند بنویسید یا خودتان را معرفی کنید» رسیدیم، حتما در بخش نظرات خودتان را با روش های گفته شده معرفی کنید تا سایر کاربران بتوانند از شما نکاتی را در این زمینه یاد بگیرند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.