سرگرمیفیلم و بازی

دانلود و خرید بازی سفیر عشق روز واقعه + معرفی و گیم پلی

چگونه بازی سفیر عشق را تهیه کنیم؟ راهنمای نحوه تهیه ، خرید و دانلود بازی سفیر عشق روز واقعه

دانلود خرید ، معرفی و گیم پلی بازی سفیر عشق روز واقعه برای کامپیوتر ؛ مدتی می شود که از رونمایی بازی جدید ایرانی و گرافیکی به نام سفیر عشق: روز واقعه توسط استودیو رسانا شکوه کویر می گذرد. سفیر عشق یک بازی در سبک اکشن و هک اند اسلش که به روایت هجرت امام حسین (ع) به کوفه و وقایع کربلا می پردازد.

حال قصد داریم تا در این مقاله از بخش فیلم و بازی ماگرتا به دانلود بازی سفیر عشق برای کامپیوتر ، معرفی داستان ، گیم پلی و راهنمای نحوه تهیه ، خرید و دانلود بازی سفیر عشق – Safire Eshgh برای کامپیوتر – PC بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی سفیر عشق روز واقعه

معرفی داستان و گیم پلی بازی سفیر عشق روز واقعه
معرفی داستان و گیم پلی بازی سفیر عشق روز واقعه

راهنمای خرید و دانلود بازی سفیر عشق برای کامپیوتر – PC

مانند اغلب بازی‌های ایرانی و خارجی موجود، برای تجربه بازی جدید و ایرانی سفیر عشق هم می‌توانید از دو راه خریداری نسخه فیزیکی یا دانلود نسخه دیجیتالی بازی اقدام کنید:

نسخه فیزیکی بازی سفیر عشق:

طبق اعلام استودیو و صحبت‌های پیشین سازنده این بازی، نسخه فیزیکی بازی سفیر عشق: روز واقعه را می توانند از طریق لینک زیر به خرید قانونی آن بپردازند:

لینک خرید بازی سفیر عشق: روز واقعه

دانلود نسخه دیجیتالی بازی سفیر عشق:

برای دانلود بازی سفیر عشق: روز واقعه، تنها باید به صفحه و سایت فروشگاه انحصاری این بازی مراجعه کرده و بعد از خرید آنلاین بازی آن را روی دستگاهتان دانلود کنید. البته هنوز بخش فروش دیجیتالی این بازی باز نشده است و گفته شده که خرید نسخه دانلودی و دیجیتالی این بازی در هفته‌های آینده در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

معرفی بازی سفیر عشق روز واقعه

بازی ایرانی سفیر عشق: روز واقعه ، یک بازی در سبک اکشن و هک اند اسلش (شمشیری) سوم شخص می باشد. سبک اکشن را می‌توان محبوب‌ترین و رایج‌ترین سبک در بین بازی‌های ویدئویی نامید. در بازی‌ های اکشن، بازیکن‌ها باید واکنش‌های بسیار سریعی داشته باشند و با دقت و زمان‌بندی مناسب کار را به پیش ببرند و در بازی‌های هک اند اسلش یا Hack ‘n’ Slash تاکید زیادی روی مبارزات تن‌ به تن دارند.

داستان بازی سفیر عشق :

بازی سفیر عشق روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل(ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین (ع) می‌باشد که علاوه بر روایت این بخش از زندگی این بزرگوار در قالب چندین گذشته نمایی و آینده نمایی به حادثه کربلا نیز می‌پردازد.

مخاطب در این بازی سیر رخدادهای تاریخی را از منظر شخصیت مهران که جوانی ایرانی است پی می‌گیرد و در روند بیان قصه مهران به واگویی تابستان گرم کوفه سال شصت و یک هجری خواهیم پرداخت و اتفاقات تاریخی از زمان ورود مسلم ابن عقیل (ع) به کوفه، دشمنی بنی امیه، نقش افرادی مانند هانی ابن عروه، مختار ثقفی، نعمان ابن بشیر و … را در یک روند تعاملی درک خواهد کرد.

گیم پلی بازی و گرافیک بازی سفیر عشق :

گیم پلی بازی بطور خاص به شکل مبارزات با شمشیر می باشد. بازیکن در این بازی با استفاده از سلاح‌های متنوع مانند شمشیر، خنجر، سپر و کمان، و همچنین مکانیک‌های مختلف همچون مخفی‌کاری، اسب‌سواری، حل معما و … باید روند مراحل را طی کرده و دشمنان را که شامل چندین دسته (خنجر به دست، شمشیرزن، نیزه و سپر و …) با عملکرد و میزان مقاومت متفاوت هستند را از بین ببرد.

گرافیک بازی بسیار خوب بنظر میرسد که سازندگان گفته اند موارد فنی از جمله روانی بازی را رعایت کرده اند. بیش از 50 دقیقه صحنه سینمایی، موسیقی حماسی اختصاصی، همکاری با دوبلورهای نام‌آشنا و همچنین استفاده از ده‌ها هزار انیمیشن دستی و موشن کپچر از دیگر ویژگی‌های بازی سفیر عشق است.

در ویدیو زیر می توانید تریلر گیم پلی بازی سفیر عشق: روز واقعه را مشاهده کنید:در انتهای این مقاله بگویید که نظر شما درباره بازی سفیر عشق چیست؟ آیا نسخه فیزیکی آن را خریداری می‌کنید یا برای دانلود بازی سفیر عشق و نسخه دیجیتالی آن صبر می کنید؟

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !