سرگرمیفیلم و بازی

نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part 2 🔥+ زمان عرضه

نمرات متاکریتیک ، نقد و بررسی های بازی د لست اف اس ۲ مشخص شد

بررسی نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part 2 ، از دید سایت‌ های معتبر دنیا ؛ تنها کمتر از یک هفته به عرضه بازی د لست اف اس ۲ برای پلی استیشن ۴ مانده و طبق وعده سونی بالاخره امروز سایت های معتبر دنیا اجازه انتشار نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part II دریافت کردند. نمراتی که خبر از یک شاهکار دیگر از ناتی داگ می دهد. در ادامه با بخش فیلم و بازی ماگرتا همراه باشید.

نمرات بازی The Last of Us Part II
نمرات بازی The Last of Us Part II

میانگین نمرات بازی The Last of Us Part II تا به این لحظه براساس 76 نقد، 96 از 100 بوده که این بازی را از نظر متاکریتیک به بهترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن 4 تبدیل کرده است. در حال حاضر متای این بازی حتی بیشتر از نسخه قبلی آن (95 از 100) است.

همچنین بازی The Last of Us Part 2 بعد از Red Dead Redemption 2 و Super Mario Odyssey به سومین بازی برتر نسل هشتمی (بدون در نظر گرفتن نسخه‌های ریمستر) از نظر میانگین نمرات در سایت متاکریتیک تبدیل شده است.

در ادامه همراه ماگرتا باشید تا تعدادی از نقدهای بازی د لست اس اف 2 را از دید سایت های معتبر دنیا بخوانید.

نقدها و نمرات بازی د لست اف اس 2 در متاکریتیک

نقدها و نمرات بازی د لست اف اس 2 در متاکریتیک
نقدها و نمرات بازی د لست اف اس 2 در متاکریتیک

بازی The Last of Us Part II نمره ۹۶ از۱۰۰ را از ۷۹ نقد دریافت کرده است که از حدود ۴۴ نقد نمره کامل ۱۰۰ از ۱۰۰ را گرفته، ۷۶ رای مثبت داشته و فقط ۳ رای متوسط دریافت کرده و تا به این لحظه هیچ رای منفی نداشته است. و همچنین کمترین نمره آن نیز ۷۰ از ۱۰۰ می باشد.

[su_box title=”نقد سایت GamesRadar ؛ نمره 100 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

بازی ناتی داگ روی پلی استیشن 4 بسیار فوق العاده است و ساختار بلند پروازانه آن سبب شده تا بسیار فراتر از چیزی باشد که ما برای دنباله یک بازی تصور می کردیم.

[/su_box][su_box title=”نقد سایت Gameblog,fr ؛ نمره 100 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

تا به حال چنین دنباله ای دیده بودید؟ هفت سال بعد از قسمت اول، بازی The Last of Us Part 2 یک شاهکار به تمام معنا در تمام مراحل می باشد.

[/su_box][su_box title=”نقد Game Infomer سایت ؛ نمره 100 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

بازی The Last of Us Part II محصولی است که با هر پیچ و قوس داستانی خود من را از درون متحول کرده است.

[/su_box]
نقدها و نمرات بازی د لست اف اس ۲
نقدها و نمرات بازی د لست اف اس ۲
[su_box title=”نقد IGN سایت ؛ امتیاز نمره از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

بازی The Last of Us Part II یک شاهکار به تمام معناست. گیم پلی، داستان سرایی سینمایی و جهان بزرگ و غنی آن یک نسخه تکامل یافته برای نسخه اول به حساب می آید.

[/su_box][su_box title=”نقد VG247 سایت ؛ نمره 100 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

من در این بازی جلو آمدم، با دوست داشتن کسی که از اون متنفر بودم و تنفر داشتن از کسی که دوستش داشتم. من خندیدم، گریه کردم، احساس خشم و تحقیر کردم. فقط نمی توانم صبر کنم تا بقیه ببینند که چقدر این بازی استثنایی است.

[/su_box][su_box title=”نقد سایت The Guardian ؛ نمره 100 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

چنین مقایسه‌ای شاید غریب باشد، ولی حالا که کمی گذشته است و توانسته‌ام بازی را هضم کنم، متوجه شده‌ام که The Last of Us Part II از نظر داستانی من را یاد سایه‌ی کلوسوس می‌اندازد؛ بازی دیگری که آن هم از چگونگی برخورد با اندوه و عصبانیت می‌گوید.

مثل سایه‌ی کلوسوس، The Last of Us Part II هم با کنترل هوشمندانه‌ی قدرتی که به بازی‌کننده می‌دهد، به من ضربه زد؛ روشی که فقط در زبان بازی‌های ویدیویی ممکن است و کاری می‌کند تا به کارهایی که انجام داده‌اید فکر کنید. The Last of Us Part II بازی‌ای است که فقط به عنوان یک ویدیوگیم می‌تواند وجود داشته باشد؛ از آن دسته بازی‌های تکان‌دهنده و چالش‌برانگیزی که شاید هر دهه دو سه بار پیش می‌آید.

[/su_box]
نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part 2
نقدها و نمرات بازی The Last of Us Part 2
[su_box title=”نقد سایت Telegraph ؛ نمره از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

بازی The Last of Us: Part II شاید حتی از دستاوردهای نسخه اول هم فراتر رفته باشد. بخش‌هایی از بازی آن حالت شوکه کننده نسخه اول را ندارد اما به جای آن از آشنایی بازیکنان با شخصیت‌ها و گذشته آن‌ها استفاده می‌کند تا آن‌ها را به جایی کاملا غیر منتظره بکشاند. در بخش‌هایی بازی تمرکز خودش را از دست می‌دهد ولی ناگهان چنان مشتی محکم و عاطفی به صورت بازیکن می‌کوبد که مدت‌ها بعد از اتمام آن هم ماندگار خواهد بود!

[/su_box][su_box title=”نقد سایت GameSpot ؛ نمره 80 از 100” box_color=”#010203″ title_color=”#ffffff”]

تجزیه و تحلیل بازی The Last of Us 2 کار سختی است چرا که اکثر تصمیمات و اقدامات الی در طول بازی در دست ما نیست. الی به شدت پیچیده است و مرتکب اشتباهات زیادی می‌شود و با خودخواهی اش به دیگران آسیب می‌رساند. شدت تاریکی و تلخی این بازی بیش از حد زیاد است و می‌تواند موجب رنجش بازیکن شود.

اما در نهایت شیوه پردازش داستان و کاراکترها در این بازی قابل تحسین است. به شخصه دوست ندارم هیچکدام از اتفاقات این بازی رخ دهد و به همین دلیل است که این بازی در عین حال که ناراحت کننده است، به شدت زیبا است.

[/su_box]

زمان عرضه بازی The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2
بازی The Last of Us Part 2

داستان بازی The Last of Us 2 تقریباً پنج سال بعد از اتفاقات بازی اول روایت می شود. الی اکنون ۱۹ ساله است و به سبک پسا آخرالزمانی با یک فرقه ی مرموز در ایالات متحده می‌جنگد.

مراحل ساخت بازی The Last Of Us Part II به پایان رسیده و سونی در حال آماده کردن دیسک‌های بازی برای عرضه به بازار است. این بازی در تاریخ جمعه ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۹ (19 ژوئن 2020 میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *