سرگرمیفیلم و بازی

جدول فروش هفتگی بریتانیا : Mario Kart 8 Deluxe صدر را پس گرفت

در گزارش بازار فروش بازی این هفته انگلستان ؛ بازی Mario Kart 8 Deluxe به صدر جدول بازگشت

به گزارش بخش فیلم و بازی ماگرتا ؛ روز گذشته انجمن تعاملی بازی های ویدیویی بریتانیا با گذشت چند روز از پایان هفته، گزارش مربوط به پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا در هفته قبل را منتشر کرد. طبق این گزارش بازی Mario Kart 8 Deluxe با دو پله صعود به صدر جدول فروش هفتگی انگلستان رسید.  در ادامه با ماگرتا همراه باشید.

بازی Mario Kart 8 Deluxe
بازی Mario Kart 8 Deluxe

گزارش فروش هفتگی بریتانیا

موسسه تحلیل‌گر سرگرمی های تعاملی بازی های ویدیویی انگلستان که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را برعهده دارد، روز گذشته جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به شنبه دوم شهریور (24 اوت) را با بازیکنان به اشتراک گذاشته است.

بر اساس این گزارش ، بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled پس از دو هفته صدرنشینی متوالی جایگاه خود را از دست داد و اثر Mario Kart 8 Deluxe با دو پله صعود نسبت به هفته قبلی، مجددا به صدر چارت بریتانیا بازگشته و به عنوان پرفروش ترین بازی این هفته شناخته می شود.

در رتبه دوم جدول این هفته، شاهد بازی Super Mario Maker 2 هستیم که توانسته رتبه قبلی خودش را تکرار کند و در رتبه سوم هم Crash Team Racing Nitro-Fueled، صدرنشین سابق جدول با دو پله سقوط قرار گرفته است. 

بازی Super Mario Maker
بازی Super Mario Maker

رده چهارم به بازی پرطرفدار و مبارزه ای شرکت برادران وارنر یعنی Mortal Kombat 11 تعلق دارد که با 36 پله صعود، خود را از جایگاه چهلم به جایگاه چهارم جدول رسانده که بر اساس گزارش ها، ظاهرا علت اصلی این جهش بلند، عرضه بسته الحاقی جدید بازی است که میزان فروش آن را چیزی در حدود 262 درصدی افزایش داده است.

رتبه پنجم در اختیار بازی Super Mario Odyssey است که این اثر هم این هفته مجددا به جمع ۱۰ بازی پرفروش برگشته و صعودی ۹ پله‌ای داشته است.

بازی Grand Theft Auto V که جزء اعضای ثابت جدول فروش هفتگی بریتانیا است، طی این هفته به رده هفتم جدول سقوط کرده است. دیگر اثر محبوب شرکت راک استار گیمز یعنی Red Dead Redemption 2 نیز تقریبا شرایط یکسانی با «جی تی ای وی» داشته و با دو پله سقوط، جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. 

در نهایت در رتبه نهم جدول این هفته شاهد بازی The Division 2 هستیم که با چهار پله صعود از رتبه ۱۳ هفته گذشته، مجددا به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته برگشته است. بازی تازه منتشر شده Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist هم به رتبه‌ای بهتر از دهمی دست پیدا نکرد. در ادامه می‌توانید لیست پرفروش‌ترین‌ها را به‌صورت کامل مشاهده کنید.


جدول فروش هفتگی بریتانیا

رتبه این هفتهرتبه هفته گذشتهنام بازی
13Mario Kart 8 Deluxe
22Super Mario Maker 2
31Crash Team Racing Nitro-Fueled
440Mortal Kombat 11
514Super Mario Odyssey
67Minecraft (سوییچ)
74Grand Theft Auto V
86Red Dead Redemption 2
913The Division 2
10Yu Gi Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution

در پایان گزارش فروش این هفته ، نظرات خود را در رابطه با پرفروش ترین بازی های هفته را با ما به اشتراک بگذازید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =