فناوری

دانلود بازی Banana Kong Blast – بنانا کونگ بلاست اندروید

بازی اکشن "انفجار موز کونگ" اندروید

به اعماق دریا، سرزمین های ناشناخته با آب و هوای مختلف سفر کنید و بدوید، بپرید، تاب بخورید و کنترل کامل کاراکتر خود را بدست بگیرید. بازی Banana Kong Blast بر خلاف حجم کمش با استقبال بسیار عالی در سایت گوگل پلی مواجه شده است. در ادامه در بخش فناوری ماگرتا به معرفی این بازی می پردازیم.

کنگ نام میمون بزرگی است که دربازی Banana Kong Blast با آن همراه خواهید بود و داستان بازی نیز حول و حوش همین میمون میچرخد. در این بازی اندروید شما کنترل این میمو را به عهده خواهید داشت. در مسیری که در حال حرکت هستید باید بتوانید موزها و دیگر میوه هایی که مشاهده می کنید را دریافت کنید.

موانع بسیار زیادی در سر راه شما قرار دارند که قصد جلوگیری از پیش روی شما را دارند اما شما باید تلاش کنید و مراقب باشید که باعث شکست شما نشوند. تمام تلاش خودتان را بکنید تا جعبه هایی که در مسیر شما قرار دارند را نابود کنید، چرا که شکستن این جعبه ها باعث جع شدن امتیازهای بیشتری برایتان خواهد شد.

در بنانا کونگ بلاست دستاوردهای مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است که استفاده از آنها هیجان بازی را دوچندان خواهد کرد. این بازی در مکان هایی متفاوت انجام خواهد شد.

ویژگی ها و گیم پلی بازی بنانا کونگ بلاست

  • پپشتیبانی از نمایش اچ دی
  • کنترل بازی تنها با انگشت شصت
  • ذخیره بازی در سرویس های ابری
  • جایگزینی سرویس کامل بازی
  • سوار شدن بر پشت حیوان های مختلف

 اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر
 قیمت در گوگل پلی : رایگان
 درجه سنی بازی : +3 سال

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =