سرگرمیفیلم و بازی

بلیط طلایی کلش اف کلنز چیست و چگونه باعث برد در بازی می شود؟

بلیط طلایی کلش اف کلنز ، استفاده از بلیط طلایی کلش برای برد در بازی

آیتم های درون بازی، سرباز ها و جوایز متنوع از مهم ترین ویژگی های بازی کلش اف کلنز است که باعث شده میان همه طرفداران محبوب شود. برای اینکه به سطح بالایی از این ویژگی ها دست یابید، قابلیت خرید بلیط طلایی فعال شده است. اما اگر هنوز نمی دانید این بلیط طلایی چیست و چه طور باعث پیروزی شما می شود؛ تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بلیط طلایی کلش اف کلنز

در آخرین ورژن آپدیتی بازی کلش اف کلنز از سوی کمپانی سوپرسل، قابلیتی جذاب و جدیدی تحت عنوان گلد پس یا بلیط طلایی به این بازی اضافه شد که مزیت های زیادی دارد. برگزاری چالش هایی بین قبیله ها و بازیکنان، یکی از نقاط قوت این بازی است. با خرید بلیط طلایی کلش در نسخه جدید، می توانید از جوایز و پاداش هایی که برای چالش های روزانه، ماهانه یا فصلی در نظر گرفته شده است؛ بهره مند شوید.

بلیط طلایی کلش اف کلنز چیست و چگونه باعث برد در بازی می شود

همچنین کاربران با این جوایز برای شرکت در چالش های دیگر تشویق می شوند. در این بخش شما برای شروع این چالش ها دیگر نیازی به ادمینی یا عضویت در قبیله نخواهید داشت. مسابقات بازی کلش اف کلنز نسخه جدید، به 2 سطح نقره ای و طلایی تقسیم می شود. برای دستیابی فوری به سطح طلایی، باید بلیط طلایی را خریداری کنید. قیمت بلیط طلایی در کلش اف کلنز سایت آسان جسم نسبتا مقرون به صرفه است.

استفاده از بلیط طلایی کلش برای برد در بازی

رسیدن به سطح طلایی چالش ها، مهم ترین کاربرد خرید بلیط طلایی کلش محسوب می شود. همچنین این سطح، نسبت به چالش های سطح نقره ای از جوایز و پاداش بیشتری برخوردار است. بنابراین با هر چلنج یا موفقیت در مسابقات این سطح، جوایز ارزشمندی را برنده خواهید شد.

استفاده از بلیط طلایی کلش برای برد در بازی

افرادی که از این بلیط استفاده نکنند، به بعضی ویژگی ها و سطح طلایی دسترسی ندارند. همین موضوع، باعث پیروزی کاربرانی می شود که بلیط طلایی را خریده اند. با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز می توانید از این امکانات در بازی بهره مند شوید:

  • افزایش قدرت ساخت و ساز تقریبا معادل 3 برابر حالت عادی
  • دریافت هدایایی بیش تر از طریق شرکت در چالش ها و مسابقات
  • وجود برخی چالش ها، متفاوت از دیگر کاربران
  • افزایش 5 برابری ظرفیت مخازن طلا، اکسیر بنفش و سیاه (25 میلیون واحد طلا و اکسیر عادی و 250 هزار واحد اکسیر سیاه)
  • تغییر ظاهر و اسکینی جدید برای قهرمانان بازی به مدت یک ماه (مانند زره گلادیاتوری برای Barbarian King)
  • امکان انتقال سربازان با هم تیمی ها با کمترین هزینه
  • بازسازی سرباز ها و افزایش بازدهی عملکرد آن ها
  • ساخت فوری آیتم ها با پرداخت یک جم
  • آزاد سازی لیست جوایز با جم

بنابراین افزایش جوایز در سطح طلایی و تفاوت زیاد آن با سطح نقره ای، باعث شده افراد زیادی به خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز تمایل داشته باشند. برای این کار پیشنهاد می کنیم سری به وبسایت آسان جم بزنید تا این گلد پس را با قیمتی عالی خریداری کنید. با توجه به امکان استفاده از هر گلد پس در همان فصل، خرید بلیط طلایی کلش را در ابتدای هر فصل انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.