سرگرمیفال

آموزش فال قهوه ، تفریحی جذاب و سرگرم کننده برای دورهمی هایتان

چگونه با فال قهوه پیشگویی کنیم ؟

قهوه نوشیدنی 70% مردم دنیاست و بسیاری از ملل از دیرباز به خواص گوناگون آن واقف بوده اند. گرفتن فال قهوه ترک قطعا از محبوبترین رسومات و تشریفات در کشورهایی است که از این نوع قهوه محبوب استفاده میکنند. هر کسی میتواند چه برای سرگرمی چه یک پیشگوئی جدی از آن استفاده کند. درادامه همراه ماگرتا برای یادگیری این فال باشید.

برای آموزش نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند. کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند. اگر به طور منظم و متوالی این کار را انجام دهید به سرعت با نمادها و معانی و تعابیر آنها اشنا خواهید شد.

 قوانین کلی فال قهوه
قوانین کلی فال قهوه

قوانین کلی عبارتند از:

 • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
 • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند.
 • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.
 • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید.

فال قهوه

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

فال نعلبکی

مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود. بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

 فال نعلبکی
فال نعلبکی

با نگاه کردن اشکال بالا و پایین خط،معنای آنها را از لیست پایین دریابید. اشکالی که در نعلبکی قهوه آشکار می شود همیشه عینآ مانند اشکال جدول نیست.کسی که فال قهوه می گیرد باید اشکال نعلبکی را به اشکال جدول تشبیه کند. اشکال بالای خطی که ذهنی کشیدیم مؤثرتر،اشکال پایین خط هم کم تأثیرترند. به همین شکل،اشکال راست و چپ هم به گونه های متفاوت تعبیر می شود. تعبیر یک شکل متفاوت تر از بقیه اشکال است.

تفسیر فال قهوه

 نمادهای ورق(خشت ، گشنیز ، دل ، پیک)

گاهی در هنگام خواندن فال قهوه به نماد های معروف کارتهای بازی ورق  (پاسور) برخورد میکنیم. نمادهایی شبیه اشکال  خال پیک ، دل ، خشت و یا گشنیز. هر کدام از این نمادها در فال قهوه به تنهائی یا در کنار یکدیگر تعابیر و تفاسیر خاص خودشان را دارند.

مفهوم علامت گشنیز

مفهوم علامت گشنیز
مفهوم علامت گشنیز

این علامت همواره از موفقیت های قانونی حرف میزند و پیروزی های سندی است. چندین علامت گشنیز کنار هم مشاغل وکالت ، قضاوت و نظام است.

مفهوم علامت خشت

مفهوم علامت خشت
مفهوم علامت خشت

علامت خشت که لوزی است منحصرا پول است و عددی در کنار آن مقدار آن را بیان میکند. خشت و ترازو پول قانونی است که می آید و یا میرود. خشت و نماد سوسک پول حرام است. خشت ها از ثروت و مکنت بسیار سخن میگویند.

مفهوم علامت پیک

مفهوم علامت پیک
مفهوم علامت پیک

این علامت همواره از عدم خوشبختی ها و گرفتاری های پیچیده و طلاق و جدایی ها و شکست های مالی یا عاطفی و یا قانونی حرف میزند و نمادهای دیگر در کنار خود را تعبیر منفی میدهد.

مفهوم علامت دل

 مفهوم علامت دل
مفهوم علامت دل

این علامت تمامی موارد احساسی و عشقی و شادی ها و موضوعات عاطفی را بیان میدارد.

در صورتی که دو یا چند نماد در کنار یکدیگر در فال قهوه کسی ظاهر شود حاوی تعابیر ادغامی است که با دانلود جزوه آموزش فال قهوه (نسخه هوشمند) به تمام معانی ترکیبی آنها دسترسی خواهید داشت و در آنجا به تفصیل توضیح داده شده است.

 • فال قهوه
  فال
 • فال قهوه
  فال
 • فال قهوه
  فال
 • نماد های فال قهوه
  نماد های فال
 • نماد های فال قهوه
  نماد های فال
 • نماد های فال قهوه
  نماد های فال
 • آموزش فال قهوه
  آموزش فال
 • آموزش فال قهوه
  آموزش فال
 • فال قهوه
  فال قهوه
 • آموزش فال قهوه
  آموزش فال

نمادهای های تاروت در فال قهوه و فال چای

جام

 فنجان های تاروت در مورد موضوعات احساسی صحبت میکند. عشق و عروسی جشن های فامیلی و گردهمای دوستانه و خلاصه هر آنچه که مربوط به شادی ها و محبت ها و عشق هاست.

چوبدست

 عصای جادوی تاروت جدی و جسور عمل میکند. و از مردمانی میگوید که راحت رابطه برقرار میکنند و اشخاص جدیدی را به زندگی خود دعوت می نمایند. چوبدست بر خواسته ها و برنامه هایش کاملا استیلاء دارد و حرف اول را می زند – عاشق سفر کردن – عاشق خوش گذرانی های درست است و همچنین خلاق و خود ساخته عمل میکند.

سکه

سکه ها از پول گفت و گو دارند و موضوعات مربوط به آن مانند دارای زمین – موفقیت در کسب سود و جمع آوری ثروت و خلاقیت اقتصادی و مالی.

شمشیر

 شمشیرها از موضوعات غم ، محنت ، رنج و بیماری ها از هر نوع که باشد صحبت میکند. این سمبل ناکهانی وارد میشود و بُران و تیز است. این سمبل از اختلافات و دادگاه و تجزیه ها و جدایی ها و هر چیزی که غم و اندوه ایجاد نماید حرف می زند. اما این نشان با جرات و خلاق نیست زیرا نعمت خنثی کننده هایی مانند عصای جادو و فنجان ها و سکه را به همراه خود د ارد و حریفان آن همه گویا و مثبت است.

همانطور که میدانید اکثر افراد فال تاروت و فال قهوه را در کنار یکدیگر انجام میدهند به گونه ای که علاقمندان به انجام فال تاروت در مراسم پذیرائی از صاحب فال با فنجانی از قهوه پذیرائی میکنند و قبل از انجام فال تاروت ، فنجان فال قهوه صاحب فال را تفسیر میکنند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =