تکستسرگرمی

متن تبریک روز جهانی ایموجی ۹۹ + عکس پروفایل اموجی ۱۷ ژوئیه 🥳

جملات تبریک روز جهانی ایموجی ۲۰۲۰ و عکس نوشته جالب برای روز اموجی ها جدید

روز جهانی ایموجی 🥰 و عکس پروفایل و استوری ایموجی ها در ۱۷ جولای 🤩 : روز جهانی ایموجی یک مناسبت غیر رسمی است که در تاریخ 17 ژوئیه برگزار می شود. امروز روز جهانی موج است. چهره های خنده و گریه احساسات ما را ابراز می کنند. اولین ایموجی در سال 1999 توسط یک مرد ژاپنی به نام Shigetaka Kurita 🤑 ساخته شد. امروز را با جملات و اموجی های خاص در تکست ماگرتا تبریک خواهیم گفت.

تاریخچه ایموجی ها 🤗

ایموجی ها در اصل در سال 1999 توسط Shigetaka Kurita در حالی که با یک شرکت مخابراتی ژاپنی NTT Docomo توسعه یافته بودند ، گسترش داده شدند. هنگامی که تلفن های هوشمند به بخشی از زندگی روزمره تبدیل شدند ، این ایموجی ها حدود سال 2010 رایج شدند.

روز جهانی ایموجی توسط جرمی Burge ساخته شد. او همچنین به عنوان بنیانگذار Emojipedia شناخته می شود. روز جهانی ایموجی همه ساله از سال 2014 جشن گرفته می شود.

هنگامی که آیفون در سال 2007 منتشر شد ، شامل یک صفحه کلید emoji برای هدف قرار دادن مخاطبان ژاپنی بود. به نوعی وقتی کاربران آمریکایی از صفحه کلید emoji فهمیدند ، به یک ضربه فوری در آنجا تبدیل شد.

عکس پروفایل تبریک روز جهانی اموجی ۲۰۲۰
عکس پروفایل تبریک روز جهانی اموجی ۲۰۲۰

امروز دنیا روز Emoji را جشن می گیرد. آیا تا به حال تصور کرده اید که اگر ایموجی ها هرگز اختراع نشده اند؟ خوب ، فکر کردن به پیام بدون ایموجی برای امروز هر یک از ما بسیار دشوار است. ایموجی ها مکالمات را جالب می کنند و به ما کمک می کنند تا بهترین راه خود را بیان کنیم.

تاریخ روز جهانی ایموجی چه روزی است؟

تاریخ دقیق روز جهانی اموجی ها برابر است با :

شمسی ۱۳۹۹/۰۴/۲۷جمعه – ۲۷ تیر ۱۳۹۹ و قمری ۱۴۴۱/۱۱/۲۵الجمعة – ٢٥ ذو القعدة ١٤٤١ و میلادی 2020-07-17 Friday – 2020 17 July

متن تبریک روز جهانی ایموجی

“LOL” یکی از چندین عبارت متنی است که ظرافت را در سیستمی منتقل می کند که در آن شما صدا و چهره ندارید که آن را به روشی که معمولاً می خواهید انجام دهید.
روز جهانی ایموجی ها مبارک.


کلمه اموجی یک کلمه ژاپنی است. در زبان ژاپنی “ای” به معنی عکس و “موجی” به معنی شخصیت است. روز جهانی ایموجی ها گرامی باد.

عکس پروفایل روز اموجی ها ۹۹
عکس پروفایل روز اموجی ها ۹۹

روز جهانی ایموجی اینجاست که به ما اطلاع میدهد لحظه ای از تشکر از آیکون ها برای آسان تر کردن زندگی کمک می کنیم.


اقیانوس های احساسات را می توان از طریق یک پیام متنی ، یک دنباله ایموجی و یک تک رنگ چشمک زده منتقل کرد ، اما انسان به سختی قادر به پاسخگویی به تصاویر است.

عکس استوری تبریک روز اموجی 2020
عکس استوری تبریک روز اموجی 2020

تکست زیبا برای تبریک روز اموجی ها 2020

به گفته زبان شناسان ، ایموجی ها توانسته اند تأثیر جدی در درک ارتباط برقرار کرده و لحن و احساسات بهتری را بیان کنند. البته گاهی اوقات این امواج برعکس عمل می کنند و باعث تصور غلط می شوند ، اما این تصور غلط ممکن است به دلیل خطای انسانی نیز باشد.


ایموجی قلب تپنده نمایانگر عشقی است که در جریان است و با شور و هیجان برای طرف مقابل می‌تپد.

عکس نوشته تبریک روز جهانی ایموجی ها ۱۳۹۹
عکس نوشته تبریک روز جهانی ایموجی ها ۱۳۹۹

ایموجی ها خوب هستند که احساسات خود را در استیکر بیان کنند


اکنون که ایموجی ها بسیار محبوب هستند و متن را بسیار راحت تر کرده اند ، نمی توانیم روزی بدون آن فکر کنیم. روز جهانی ایموجی مبارک.


وقتی کلمات کم می آورند، ایموجی ها جای آن ها را میگیرند و باعث می شوند دیگران احساس بهتری کنند. به شما روز جهانی ایموجی را تبریک عرض می کنم!

عکس پوستر تبریک روز اموجی ها جدید
عکس پوستر تبریک روز اموجی ها جدید

در روز جهانی ایموجی ها ماگرتا امیدوار است بهترین استفاده را در رابطه خود از اموجی ها ببرید. 😘❤🙏💕

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *