سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی پنجم

گام به گام صفحه 24 ریاضی پایه پنجم دبستان فصل دوم «کسر» با راه حل های کامل

جواب فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی پنجم از فصل دوم «کسر» را به همراه پاسخ و توضیح کامل سوالات در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا بیان کرده ایم.

حل سوالات فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی پنجم ابتدایی

حمد هر نان تافتون را به ۴ قسمت مساوی تقسیم می کند و در سفره می گذارد. اگر او و خانواده اش برای صبحانه ۹ قسمت نان خورده باشند، چند نان کامل و چه کسری از یک نان مصرف شده است؟ دوستان احمد به روش خود پاسخ این سوال را به دست آوردند. هرکدام از این روش ها را توضیح دهید و اگر لازم است، آنها را کامل کنید.

پاسخ فعالیت صفحه 2 ریاضی پنجم دبستان
پاسخ فعالیت صفحه 2 ریاضی پنجم دبستان

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس صفحه ۲۳ ریاضی پنجم

دانش آموز عزیز حتما قبل از استفاده از مطالب این سایت یک بار خودتان به سوال ها پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این مطالب استفاده کنید تا بعدها در امتحان و پرسش های کلاسی دچار مشکل و دردسر نشوید.

در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی پنجم دبستان را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر تمرین های کتاب شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل سرچ کنید، مثلا (فعالیت صفحه ۲۲ ریاضی پنجم ماگرتا). همچنین اگر سوالی دارید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.