سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۰ ریاضی پنجم

پاسخ سوالات فعالیت و کار در کلاس صفحه 30 فصل دوم «کسر» کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدایی با راه حل کامل

پاسخ صفحه 30 و جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۰ ریاضی پنجم دبستان از فصل دوم کسر را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۰ ریاضی پنجم ابتدایی

بهمن و مجید به ماهیگیری رفتند. بهمن یک ماهی به جرم چهار و یک سوم کیلوگرم و مجید یک ماهی به جرم یک و دو سوم کیلوگرم صید کرد. جرم ماهی بهمن چقدر بیشتر از جرم ماهی مجید است؟

حل فعالیت صفحه 30 فصل دوم ریلضی پنجم ابتدایی
حل فعالیت صفحه 30 فصل دوم ریلضی پنجم ابتدایی

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجمبرای مشاهده بهتر تصاویر یک بار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه زوم کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۰ ریاضی پنجم

حاصل جمع و تفریق ها را پیدا کنید. هر جا لازم است عددهای مخلوط را به کسر تبدیل کنید.

پاسخ سوال های کار در کلاس صفحه 30 ریاضی پنجم دبستان
پاسخ سوال های کار در کلاس صفحه 30 ریاضی پنجم دبستان

⚠️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب این صفحه صرفا جنبه کمک آموزشی دارند و شما قبل از استفاده از آنها باید یک بار خودتان به تمامی سوال ها پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید با استفاده از این مطالب آن را برطرف کنید. با این کار مفهوم درس نیز به خوبی برای شما جا می افتد.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۲۸ ریاضی پنجم✅ به پایان جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۰ ریاضی پنجم دبستان رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید. همچنین اگر سوالی دارید آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.