سبک زندگی

جواب صفحه ۲۷ ریاضی پنجم ؛ فعالیت و کاردرکلاس

پاسخنامه صفحه 27 ریاضی پنجم دبستان و حل سوالات فعالیت و کاردرکلاس فصل دوم ریاضی پنجم دبستان

جواب صفحه 27 ریاضی پنجم دبستان و جواب سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۷ ریاضی پنجم ابتدایی را با توضیحات کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز قرار داده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۲۷ ریاضی پنجم

در صفحه 27 پرسیده شده است که بهنام روز پنجشنبه ۱/۳ کیلومتر و روز جمعه ۱/۲ کیلومتر پیاده روی کرده است. سعید روز پنجشنبه ۲/۳ کیلومتر و روز جمعه ۳/۴ کیلومتر پیاده روی کرده است. هر کدام از آنها در این دو روز روی هم چند کیلومتر پیاده روی کرده است؟

گام به گام فعالیت صفحه 27 ریاضی پنجم ابتدایی
گام به گام فعالیت صفحه 27 ریاضی پنجم ابتدایی

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و تمرین صفحه ۲۵ و ۲۶ ریاضی پنجم

برای مشاهده بهتر و بزرگ تر تصویر کافیست یک بار بر روی آن کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه زوم کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۷ ریاضی پنجم

در این بخش از شما خواسته شده است که مانند نمونه، جمع و تفریق های داده شده را انجام دهید. اگر حاصل یک کسر بزرگتر از واحد بود، آن را به صورت عدد مخلوط بنویسید.

گام به گام کاردرکلاس صفحه 27 ریاضی پنجم دبستان
گام به گام کاردرکلاس صفحه 27 ریاضی پنجم دبستان

دانش آموز عزیز مطالب این صفحه تنها جنبه کمک آموزشی دارد لذا قبل از استفاده از آن حتما خودتان یکبار به تمامی سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این مطالب برای رفع آن کمک بگیرید. با این کار مفهوم درس نیز به خوبی برای شما جا می افتد و در امتحان و پرسش های کلاسی دچار مشکل نمی شوید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی پنجم

✅ اگر سوالی در رابطه با سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۷ ریاضی پنجم دبستان دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین برای مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.