سبک زندگی

جواب 105 و 106 و 107 ریاضی دهم انسانی ⚡️ فعالیت

گام به گام صفحه 105 تا 107 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس نمودارهای یک متغیره فصل 4

جواب فعالیت صفحه ۱۰۵ تا ۱۰۷ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل چهارم نمایش داده ها و درس «نمودارهای یک متغیره» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

جواب فعالیت صفحه 105 ریاضی دهم انسانی

مربی گروه (تیم) بسکتبال شهر می خواهد بر اساس نتایج بازی‌های قبلی دو بازیکن، نسبت به حضور یکی از آنها در بازی بعدی تصمیم بگیرد. امتیازهای کسب‌شده توسط این دو بازیکن به صورت زیر است.

برای مشاهده پاسخ این فعالیت، ویدیو زیر را تماشا کنید.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه 104 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 103 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 102 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه 105 تا 107 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *