سبک زندگی

جواب صفحه 19 ریاضی دهم انسانی ⭕️ فعالیت

گام به گام صفحه 19 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس حل معادله درجه 2 و کاربردها فصل 1

جواب فعالیت صفحه ۱۹ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل اول معادله درجه دوم و درس «حل معادله درجه 2 و کاربردها» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

پاسخ فعالیت صفحه 19 ریاضی دهم انسانی

در این بخش از کتاب از شما خواسته شده است که طرف دوم تساوی‌های زیر را به کمک اتحادهای خوانده شده کامل کنید. برای پاسخ به این سوال به صورت زیر عمل کنید:

گام به گام صفحه ۱۹ ریاضی دهم انسانی
گام به گام صفحه ۱۹ ریاضی دهم انسانی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید. موفق و سربلند باشید.

همچنین بخوانید:
جواب صفحه 14 تا 17 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 13 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه 19 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =