سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۸ هندسه یازدهم

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 28 هندسه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۲۸ هندسه پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۱ «دایره» درس ۳ «چند ضلعی های محاطی و محیطی»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب کاردرکلاس صفحه 28 هندسه یازدهم

در این بخش از کتاب از شما خواسته شده است که با دقت کامل جدول زیر را کامل کنید.

پاسخ صفحه 28 هندسه کلاس یازدهم رشته ریاضی
پاسخ صفحه 28 هندسه کلاس یازدهم رشته ریاضی

از دیگر چندضلعی‌های محاطی و محیطی، چند ضلعی‌های منتظم است. یک چند ضلعی محدب را منتظم می‌نامند، هرگاه تمام ضلع‌های آن هم‌اندازه و تمام زاویه‌های آن نیز هم‌اندازه باشند. مثلث متساوی‌الاضلاع سه ضلعی منتظم و مربع چهارضلعی منتظم است.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۲۶ هندسه یازدهم
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۲۵ هندسه یازدهم
و
جواب فعالیت صفحه ۲۴ هندسه یازدهم

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۲۸ هندسه پایه یازدهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *