سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی پنجم

پاسخ کار در کلاس و فعالیت صفحه 15 فصل عددنویسی و الگوهای ریاضی کلاس پنجم دبستان با راه حل کامل

پاسخ جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی پنجم از فصل اول عددنویسی و الگوها را به همراه راه حل کامل در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۱۵ ریاضی پنجم دبستان

۱- الگوهای زیر از چوب کبریت تشکیل شده اند. با توجه به هر کدام، جدول را کامل کنید و به سوال ها پاسخ دهید.

الف) شکل دهم از چند چوب کبریت تشکیل شده است؟ آیا شکلی وجود دارد که از ۱۶ چوب کبریت تشکیل شده باشد؟ب) برای پیدا کردن تعداد چوب کبریت های شکل هفتم ۲ دانش‌ آموز به ترتیب زیر عمل کرده اند. راه حل آنها را کامل کنید و توضیح دهید.

⭐ برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر کافیست یک بار روی آن ضربه بزنید.

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 15 ریاضی پنجم ابتدایی
پاسخ سوالات فعالیت صفحه 15 ریاضی پنجم ابتدایی

سوال های این بخش و فعالیت صفحه ۱۴ ریاضی پنجم از قسمت های مهم امتحانی می باشند لذا سعی کنید آن ها را به خوبی یاد بگیرید و صرفا این مطالب را در کتاب و دفتر خود کپی نکنید.

پاسخ سوال کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی پنجم

الگوی زیر چه تفاوتی با الگوی (ب) فعالیت بالا دارد؟ برای پاسخ دادن به این سوال، ابتدا جدول را کامل کنید. روش خود را برای یافتن تعداد چوب کبریت های شکل ششم توضیح دهید. آیا با روش سعیده هم می توان جواب را به دست آورد؟حل کار در کلاس صفحه 15 ریاضی پنجم دبستان
حل کار در کلاس صفحه 15 ریاضی پنجم دبستان

همچنین بخوانید : جواب تمرین صفحه ۱۳ ریاضی پنجم

✅ در این نوشته جواب سوال های فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۵ ریاضی پنجم را مرور کردیم، برای مشاهده گام به گام سایر فصل های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه کلمه ماگرتا در گوگل جست و جو کنید. همچنین برای درج دیدگاه به انتهای همین مطلب مراجعه کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.