سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۴ ریاضی دهم

حل سوالات کاردرکلاس صفحه 114 ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک از فصل 5 تابع

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۴ ریاضی دهم برای رشته تجربی و ریاضی که مربوط به فصل ۵ تابع می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۱۳ ریاضی دهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۴ ریاضی دهم

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۱۴ ریاضی دهم تجربی

۱- در شکل زیر دامنه و برد توابعی را که به کمک تابع f(x) مساوی قدر مطلق x رسم شده‌اند، بیابید. آیا می‌توانید توضیح دهید نمودار این توابع چگونه رسم شده‌اند؟

حل سوالات کاردرکلاس صفحه 114 ریاضی دهم فصل پنجم تابع
حل سوالات کاردرکلاس صفحه 114 ریاضی دهم فصل پنجم تابع

۲- در شکل‌های زیر به کمک نمودار تابع f(x)=x۲ و f(x)=−x۲ نمودار توابع دیگری رسم شده‌اند. دامنه و برد آنها را بیابید. نمودار f(x)=(x+۱)۲  را نیز رسم کنید.

گام به گام صفحه 114 ریاضی دهم تجربی فصل 5
گام به گام صفحه 114 ریاضی دهم تجربی فصل 5

نکته مهم : دانش آموز عزیز پاسخ های قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا از آن ها به شیوه صحیح و فقط برای رفع مشکلات درسی‌تان استفاده نمایید تا در فصل های بعدی کتاب دچار مشکل نشوید. همچنین اگر سوالی داشتید آن را از بخش نظرات بپرسید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۱۲ ریاضی دهم

🟥 در این نوشته جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۴ ریاضی دهم را برای رشته تجربی و ریاضی با توضیح کامل بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید. شما این کار را برای سایر کتاب های درسی تان نیز می توانید انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.