سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۹ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 129 ریاضی یازدهم تجربی از درس محاسبه حد توابع فصل 6

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۹ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۶ «حد و پیوستگی» درس محاسبه حد توابع ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 129 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۲۹ ریاضی یازدهم تجربی

اگر f(x)=x و g(x)=۲x−۱ آنگاه limx→۲(f(x)+g(x)) را به کمک قانون بالا محاسبه کنید. جاهای خالی را پر کنید و به کمک نمودارها قانون حد مجموع را نیز توضیح دهید.

حل صفحه 129 ریاضی پایه یازدهم تجربی با توضیح
حل صفحه 129 ریاضی پایه یازدهم تجربی با توضیح

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید. موفق باشید.

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۸ ریاضی یازدهم
و
جواب تمرین صفحه ۱۲۷ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۱۲۵ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۲۹ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *