سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۸ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 128 ریاضی یازدهم تجربی از درس محاسبه حد توابع فصل 6

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۸ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۶ «حد و پیوستگی» درس محاسبه حد توابع ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 128 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۲۸ ریاضی یازدهم تجربی

در صفحه 128 ریاضی پایه یازدهم از شما خواسته شده است که حدهای زیر را حساب کنید:

توضیح کاردرکلاس صفحه 128 ریاضی یازدهم
توضیح کاردرکلاس صفحه 128 ریاضی یازدهم

تاکنون برای محاسبه حد یک تابع بیشتر از جدول‌ها و نمودارها بهره بردیم. حال باید بدانید که اگر دو تابع در یک نقطه حد داشته باشند، حد مجموع دو تابع در آن نقطه برابر مجموع حدهای آنها در همان نقطه است.

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۱۲۷ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب فعالیت صفحه ۱۲۵ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب صفحه ۱۲۱ و ۱۲۲ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۲۸ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *