سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۱۱ مطالعات اجتماعی سوم

پاسخ کاربرگه شماره 11 مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی، مریم از چه منابعی استفاده می کند؟

پاسخ کاربرگه شماره 11 مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی که در رابطه با «مریم از چه منابعی استفاده می کند؟» می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز قرار داده ایم.

حل کاربرگ شماره ۱۱ مطالعات اجتماعی سوم

مریم از کدام یک از منابع زیر استفاده می کند؟ زیر هر تصویر بنویسید. (خاک، جانوران، چوب درختان، آب، نفت یا بنزین)

پاسخ سوالات کاربرگه شماره یازدهم مطالعات اجتماعی سوم دبستان
پاسخ سوالات کاربرگه شماره یازدهم مطالعات اجتماعی سوم دبستان

۱- آب
۲- چوب درختان
۳- جانوران
۴- نفت و بنزین
۵- خاک

دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا قبل از استفاده کردن از آن ها حتما خودتان با تمرکز کامل به سوالات فکر کنید و آن ها را جواب دهید سپس اگر مشکلی داشتید آن ها را برطرف کنید.

نکته: گام به گام سایر درس های شما نیز در وبسایت موجود می باشد، برای دسترسی به آن ها کافیست از قسمت جست و جو نام کتاب موردنظرتان و یا شماره صفحه و تمرین های آن را (مثل تفکر، نگارش، ریاضی و …) را وارد کنید تا وارد صفحه موردنظر شوید.

مطلب پیشنهادی
جواب کاربرگ شماره ۱۲ مطالعات اجتماعی سوم
و
جواب کاربرگ ۱۳ و ۱۴ مطالعات اجتماعی سوم

☑️ در این نوشته به سوالات کاربرگ شماره ۱۱ مطالعات اجتماعی سوم پاسخ دادیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده جواب سایر کاربرگه های کتاب کافیست شماره آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

  1. نورا گفت:

    ممنون عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *