سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۱۷ مطالعات اجتماعی نهم ، بهره وری

پاسخ کاربرگه 17 مطالعات نهم : برای افزایش بهره‌ وری در هر مورد،‌ پیشنهادی یا توضیح بنویسید.

جواب کاربرگ شماره ۱۷ مطالعات اجتماعی نهم مربوط به مسئله بهره وری و گرفتن بیشترین بازده از چیزهای مختلف می باشد که جواب آن را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مشاهده نمایید.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ ۱۸ مطالعات اجتماعی نهم

پاسخ کاربرگه شماره 17 کتاب مطالعات اجتماعی نهم

جواب کاربرگ ۱۷ مطالعات اجتماعی نهم

موقعیت های زیر را بخوانید و برای افزایش بهره‌ وری در هر مورد،‌ پیشنهادی یا توضیح بنویسید.

۱- قرار است نسرین با مادرش به دندانپزشکی برود. او می داند که کار ترمیم و پر کردن دندان مادرش یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد و باید این زمان را در اتاق انتظار مطب بنشیند.

نسرین می تواند در این زمان کارهای عقب افتاده خود را انجام دهد. مثلا اگر کتابی را نیمه کاره رها کرده است را بخواند و یا تکالیف مدرسه اش را انجام دهد. اکثرا در مطب ها مجله، روزنامه یا کتاب می باشد و می تواند از آن ها نیز برای بالا بردن اطلاعاتش استفاده کند.

۲- خانم میرزایی در یک کاشانه (آپارتمان)‌ ‌‌۴ واحدی زندگی می کند. همسایه ها ‌روابط خوبی با هم دارند. آنها یک باغچه مشترک ۱۵ متری در حیاط دارند که فقط چند بوته گل در آن کاشته شده است و بیشتر آن بدون استفاده مانده است.

کاربرگه 17 : می توانند به صورت شراکتی سبزی های مختلفی را داخل باغچه بکارند و یا اینکه یک با تزیین باغچه با گل و گیاه های زیبا یک ظاهر زیبا برای ساختمان درست کنند.

۳- قرار است یک نمایشگاه عکاسی از طبیعت، در مدرسه برپا شود که مدیریت آن به عهده شماست. شما با مسائلی چون انتخاب چند نفر دانش آموز برای عکاسی، برنامه ریزی برای تعیین مکان های عکس برداری از طبیعت و چگونگی رفتن به آن مکان ها، مکان برگزاری نمایشگاه، چگونگی بازدید مدعوین و … رو به رو هستید.

به عنوان مدیر گروه و نمایشگاه، طرحی بریزید که در هر یک از مراحل و اقدامات بهره وری رعایت شود.

گروه های مختلفی باید ایجاد شود و بعد وظایف و مسئولیت های هر گروه مشخص شده و از آن ها خواسته شود که به بهترین نحو کارها را انجام دهد و در زمان های مختلف برای هماهنگی بین کار گروه اقدام به برگزاری جلسات کنند.

✅ در صورتی که پیشنهادهای دیگری برای جواب کاربرگ ۱۷ مطالعات اجتماعی نهم دارید، از قسمت دیدگاه آن را با سایر دانش آموزان به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *