سبک زندگی

شیشه های بالکن، ایجاد توهم فضای بیشتر و افزایش انتقال نور

مزایای اصلی برای نصب پارتیشن های شیشه ای چیست؟ شیشه لمینت چیست و چه مزایایی دارد؟

امروزه یکی از دلایل اصلی محبوبیت زیاد عناصر شیشه در طراحی خانه این است که شیشه به ایجاد توهم فضای بیشتر در ساختمان کمک می کند. این امر به ویژه اگر بالکن شیشه ای با شیشه های شفاف و یکدست ساخته شده باشد، جلوه ی بیشتری دارد.

توهم فضای بیشتر باعث می شود منطقه تراس حتی بیشتر از حد واقعی خود به نظر برسد. این ویژگی است که با استفاده از گزینه های دیگر همچون فلز، کروم یا آهن به دست نمی آید.

با یک نرده شیشه ای برای پله ها یا مناطق مرتفع، دقیقاً مانند صفحه دوش شیشه ای یا درب شیشه ای، از یک حاشیه شفاف لذت می برید و فضای باز، تازه و گسترده تری ایجاد می کنید.

بالکن های شیشه ای بسیار محبوب هستند زیرا این مزیت را دارند که باعث جلوگیری از ورود نور در یک ساختمان نمی شوند.

شیشه های بالکن خاص

مزایای اصلی برای نصب پارتیشن های شیشه ای چیست؟

زمانی که بخواهید زیبایی و مدرنیته را به فضای داخلی دفتر خود آورده و به فکر بازسازی دفتر کار خود هستید و نمی دانید که چگونه تعادل مناسب در فضای داخلی دفتر خود را انتخاب کنید ما راه کار بسیار مفید و مناسبی برای شما داریم.

بیشترین کاری که شما باید انجام دهید نصب پارتیشن های شیشه ای برای استفاده از راه حل های انعطاف پذیر بدون هیچ گونه مصالحه در زمینه کاربرد، زیبایی و چیدمان دفتر مورد نظر شما است.

استفاده از پارتیشن های شیشه ای به عنوان روشی مرسوم و مد روز برای بازسازی فضاهای تجاری تبدیل شده اند. مهم نیست که دفتر کار شما بزرگ یا کوچک باشد، نصب دیوارهای شیشه ای پارتیشن بندی شده می تواند یک گزینه زیبا و ارزان نیز باشد.

ایجاد نور بیشتر با استفاده از پارتیشن های شیشه ای، نه تنها نیاز به نور اضافی را کاهش می دهد، بلکه همکاری و انگیزه بهتر کار کردن را نیز افزایش می دهد.

علاوه بر این، پارتیشن های شیشه ای حتی با حفظ حریم خصوصی بهتر و بهبود آکوستیک به دستیابی به یک احساس خوب و ایجاد آرامش کمک می کنند. نباید تحرک، فشردگی و امکان تنظیم مجدد پارتیشن ها را در هر زمان دست کم گرفت.

به علاوه، این سازه ها فرصتی برای برنامه ریزی محل کار کارمندان دفتر را فراهم می کنند، زیرا شیشه را می توان با ابعاد بسیار متفاوت پارتیشن بندی کرد. اگر پارتیشن شیشه ای در یک مکان خاص غیرضروری باشد، می توان آن را به طور کامل برداشته و یا با توجه به اندازه و ابعاد شیشه و دهانه آن، پارتیشن را در مکان جدیدی نصب کرد.

شاید مهم ترین مزیت پارتیشن های شیشه ای اداری دوام و ایمنی کامل آن ها باشد. چنین سازه هایی فقط از شیشه سکوریت ساخته شده اند که شکستن آن به صورت تصادفی بسیار دشوار و تقریباً غیرممکن است. برای شکستن صفحه شیشه ای سکوریت باید ویران کننده ترین ضربه را وارد کرد.

شیشه ایوان

مدیریت صدا، مقرون به صرفه بودن و بهره وری پیشرفته پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری مانند پارتیشن های دیواری، پارتیشن های شیشه ای، تقسیم کننده های چوبی و آلومینیومی جداکننده های مناسبی برای پارتیشن بندی یک مکان هستند.

اما در این میان پارتیشن های شیشه ای یک روش مقرون به صرفه تر برای تقسیم دفتر کار نسبت به نصب دیوارهای دائمی می باشند. هزینه ساخت پارتیشن های شیشه ای برای تقسیم بندی قسمت های اداری شما، به میزان بسیار چشمگیری نسبت به هزینه ساخت دیوارهای ثابت کمتر است.

این پارتیشن ها نسبت به انواع مشابه خود کاربردهای بیشتری نیز دارند. زیرا در صورت نیاز به حذف صفحات موقت، انجام هرگونه توسعه یا بازآرایی در آینده توسط آن ها بسیار راحت تر است. همچنین در هزینه های نوسازی و تمیز کردن نیز صرفه جویی خواهید کرد.

زیرا پارتیشن ها به راحتی تمیز می شوند و با کسری از هزینه دیوارهای دائمی قابل اصلاح و تعویض هستند. در یک دفتر کار شلوغ، به احتمال زیاد به منطقه ای برای تماس های کنفرانسی و جلسات نیاز دارید.

پارتیشن های اداری راهی عالی برای تأمین فضای قابل دسترسی و ضد صدا بدون هزینه و دردسر ساخت یک اتاق کاملاً جدید است. هر نوع پارتیشن اداری را که انتخاب کنید، ارزان تر از ساخت دیوارهای آجری دائمی است.

به همین ترتیب، پارتیشن ها همچنین می توانند در هزینه های انرژی شما صرفه جویی کنند، زیرا فضای کمتری برای گرم کردن و برق نیاز دارید. این ها فقط تعدادی از مزایای نصب پارتیشن های اداری هستند. بنابراین قبل از شروع کار عمده ساختمان در نظر بگیرید که چگونه این راه حل کم هزینه و با دوام می تواند فضای کاری شما را افزایش دهد.

شیشه بالاخانه

شیشه لمینت چیست و چه مزایایی دارد؟

شیشه های چند لایه جایگزینی خارق العاده برای شیشه های معمولی است زیرا ساختاری مقاوم  دارد که شکستن آن بسیار سخت است. شیشه لمینت برای استفاده از بسیاری جهات مناسب است و ماده ای است که محبوبیت آن روز به روز افزایش می یابد.

اگر به فکر افزودن شیشه به خانه یا محل کار خود هستید ، باید نصب شیشه های چند لایه را به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارند در اولویت انتخاب های خود قرار دهید.

در کمترین ضخامت، شیشه های چند لایه از دو لایه شیشه ساخته شده اند که به هم پیوسته بوده و بین لایه ها با نوعی چسب پیوند می خورند و پیوند دائمی برای آن ها ایجاد می شود. لایه های بین لایه ای برای پشتیبانی و نگهداری شیشه به کار می روند تا یک لایه یکنواخت و مقاوم به وجود بیاید.

این یکنواختی شیشه های لمینت حتی در صورتی که ضربات بسیار سنگین به آن ها وارد شود نیز باقی می ماند. تکه های آن بعد از شکستن به دلیل وجود لایه ی میانی به هم می چسبند و شکل تار عنکبوتی به خود می گیرند.

شیشه های چند لایه دارای ضخامت های مختلفی هستند و می توانند با استفاده از ترکیبات مختلف شیشه یا پوشش ها برای ایجاد کیفیت های مختلف مانند انتشار کم یا افزایش عایق ایجاد شوند. اگر برای مکانی نیاز به مقاوم بیشتر باشد، می توان تعداد لایه ها را به هر میزان که لازم بود زیاد کرد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *