سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات نهم ✔️ پاسخ کاربرگه 3 انواع ناهمواری ها

پاسخ کاربرگه شماره ۳ مطالعات اجتماعی نهم متوسطه به نام انواع ناهمواری ها

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات اجتماعی نهم : در این نوشته پاسخ کاربرگه شماره 3 مطالعات پایه نهم که مربوط به انواع ناهمواری ها را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا به عنوان کمک درسی برای شما دانش آموز عزیز سال نهمی فراهم کرده ایم. در ادامه کنار ما باشید.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۲ مطالعات نهم

جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات اجتماعی نهم

در پاسخ به کاربرگه 3 مطالعات نهم داریم :الف) این مدل، ناهمواریهای بستر اقیانوسها را نشان می‌دهد. موارد زیر را روی مدل در جای خالی بنویسید.

فلات قاره ، شیب قاره ، چین خوردگی های کف اقیانوس ، جزیره ، گودال اقیانوسی ، جزیره آتشفشانی

جواب سوال الف کاربرگه شماره ۳ مطالعات نهم

ب) روی مدل ها، موارد را در جای خالی بنوبیسید.

شکستگی (گسل) ، بالا آمدگی ، دره ، چین خوردگی رسوباتجواب سوال ب کاربرگ شماره ۳ مطالعات نهم

در صورتی که به مقاله یا پاسخ فعالیت های درسی دیگری به عنوان کمک آموزشی نیاز دارید، از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

برای مطالعه و یادگیری بهتر دروس پایه نهم مخصوصا مطالعات اجتماعی ، پیشنهاد می شود که قبل از شروع درس حتما یک دور درس را قبل از اینکه معلم آن را یاد دهد ، آن درس را پیش مطالعه کنید و با زمینه قبلی وارد آموزش درس جدید شوید.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۱ مطالعات نهم
و
جواب فعالیت های درس ۱ مطالعات نهم زمین، مهد زیبای انسان ها
و
جواب فعالیت های درس ۲ مطالعات نهم حرکات زمین

✅ شما نیز اگر پیشنهادی برای جواب هر یک از کاربرگ شماره 3 مطالعات نهم دارید می توانید از قسمت دیدگاه، متن خود را با سایر دانش آموزان به اشتراک گذارید و بنویسید. برای بهتر پیدا کردن ما در گوگل در انتهای عبارت جستجوی خود کلمه ماگرتا را اضافه کنید مانند «جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات نهم ماگرتا». سپاسگزاریم.🤗✌طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.