بارداری و کودکسبک زندگی

نام دخترانه آرشیدا به چه معناست؟ به همراه طالع بینی و عدد ابجد

معنی اسم آرشیدا در ثبت احوال چیه؟ آیا این نام برای دختر قشنگه؟ به همراه بررسی ریشه اسم

معنی اسم نام آرشیدا در ثبت احوال «آریایی درخشان» می باشد اما معانی دیگری نیز وجود دارد که آن را به همراه ریشه نام، عدد ابجد و طالع بینی شخصیتی آن در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا برای شما کاربر عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم شنتیا در ثبت احوال

معنی اسم آرشیدا

معنی اسم آرشیدا در ثبت احوال

آرشیدا یعنی بانوی درخشان آریایی یا بانوی آراسته و درخشان، همانطور که از معنی این نام زیبای ایرانی پیداست کاملا یک نام شایسته برای کودک دختر شما می باشد. از نظر فراوانی در ایران تا به امروزی چیزی در حدود ۱۱ هزار نفر این نام زیبا را برای کودک خود انتخاب کرده اند.

نام به انگلیسی
Arshida
تلفظ نام به انگلیسی
/āršidā/
ریشه نام
فارسی
عدد ابجد آرشیدا
516

اگر به دنبال اسم های پسری هستید که به آرشیدا بیاد می توانید در مورد نام هایی مثل آروان، آرمین، آرشام، اردلان، ارشیا، اشکان، آروین و آریا تحقیقاتی انجام دهید. اما اگر به دنبال نام های دخترانه مشابه هستید می توانید در مورد آریانا، شیدا، آروشا، آریانا و آیناز تحقیق کنید.

طالع بینی نام آرشیدا

آرشیداها انسان هایی هستند که خیلی به خانواده و دوستان وابسته هستند و اگر یک روز آن ها را نبینند ناراحت و نگران می شوند. در زمینه کاری زیاد اهل ریسک نیستند و ترجیح می دهند کمتر سود کنند اما همیشگی باشد. به خیال بافی و رویا علاقه زیادی دارند و سعی می کنند همیشه آینده خود را در جاهای رویایی و غیر طبیعی تصور کنند به طور کلی آدم های خیلی خلاق و باهوشی هستند.

نام پیشنهادی :‌ معنی اسم آیشن در ثبت احوال

آرشیداها خیلی از دروغ متنفرن و اگر کسی به آن ها دروغ بگویید خیلی سخت می تواند دوباره اعتماد آن را به دست بیاورد. یکی از معایب اخلاقی آن ها زیادی خجالتی بودن می باشد اما نباید آن را با شرم و حیایی که دارند اشتباه گرفت. دلی پاک دارند و خیلی رو راست هستند و همین اخلاق باعث می شود دیگران از حرف هایی که آرشیدا میزند بد برداشت کنند.

✅ در این نوشته معنی اسم آرشیدا در ثبت احوال را بررسی کردیم، شما چه نظری در مورد آن دارید؟ از بخش دیدگاه آن را به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.